Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől lehet egy 3 hónapos...

Mitől lehet egy 3 hónapos babának spenót zöld a kakija?

Figyelt kérdés
Csak anyatejes és mostmár mintha nem lenne olyan hasfájós sem. Két napja ilyen hajnalban és a reggeli kakija de nem folyós. Napközben már mustár sárga.
2021. nov. 21. 09:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányomnak a Beba tápszertől volt. Le is cseréltük.
2021. nov. 21. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
40%
Nem ettél valami olyat? Az én fiam is 3 hos, 1 hónapja sóskát ettem, a kakija zöld lett tőle.
2021. nov. 21. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon megtelik a mell, és a baba csak a tejcukorban gazdag ,,elülső" részét szívja ki, a hátsó zsírosabb tejet nem, akkor lehet zöld az anyatejes kaki is. Szerintem nincs probléma, ha nem fáj a hasa.
2021. nov. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Első, csak anyatejes.

2es, nem hiszem h ettem olyasmi ami ennyire zöld. Csak a szokásosat.

3as, lehet igazad van mert kb pont ennyi ideje alszik jobban h mostmár csak kb 4 óránként kel a 2 helyett. És érzem is h addigra már jobban telítődik a mellem

2021. nov. 21. 09:44
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is arra tippelek, mint a hármas, egy időben mindig zöldet kakált, ha sokat evett egyszerre.
2021. nov. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Megint olyan zöld volt a kakija csak most híg. Kapott is az úrfi egy gyors zuhanyt 😃 de ha folyton az elülső részét issza a tejnek (feltételezve h azt issza mert zöld a kakija) akkor nem jut kellő zsíros tejhez és nem lesz gyakrabban éhes vagy nem fog úgy gyarapodni?
2021. nov. 21. 12:09
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, ha sokszor van ilyen, akkor javasolják, hogy vagy fejj le egy kicsit evés előtt, vagy kevesebbet válts mellet, pl. a szoptatást kezdd azzal a mellel, amivel befejezted, és ha kér még, akkor válts a másikra. Persze nem vagyok tanácsadó, ezt én is olvastam.
2021. nov. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!