Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hibás libero. Mi a teendő?

Hibás libero. Mi a teendő?

Figyelt kérdés
Tegnap vettem a tescoban 4 csomag 4-es 84db-os liberot,ma vettem észre,hogy nincs hátul gumi.1 csomagot már kipakoltam,és a blokkot sem őriztem meg,mert nem gondoltam,hogy ilyen van.megnéztem,mind a 4 ilyen.most akkor mi van??lehet reklamálni valahol blokk nélkül is?
2010. szept. 4. 22:44
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Biztos van a Liberónak közönségkapcsolati telefonszáma, azt hívd fel. Biztos nem Te vagy az egyedüli, akik ilyen gyári hibás terméket vettek.
2010. szept. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Megkerestem neked, én felhívnám ezt a számot:


[link]

2010. szept. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Úr Isten, ez már annyira a sokadik ilyen!! És szinte mind tescos... Nem értem hogy engedheti ezt meg magának a Libero! Én pl. azt szoktam venni, de most inkább mást választottam, mert olvastam itt a fórumon hogy többen is így jártak! Felháborító!!!!!!!!!

A kérdésedre válaszolva, blokk nélkül szerintem a csak a gyártónál tudsz reklamálni! Írj nekik levelet, akik eddig így tettek,azoknak azt írták hogy kicserélték!

2010. szept. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Tegnap is volt egy ilyen kérdés, és ott azt írták az anyukák, hogy vissza kell vinni a boltba (blokkal, ha megvan), és kicserélik szó nélkül. Ha nincs meg a blokk, akkor a Libero-nál kell reklamálni, de az hosszadalmasabb, de ott is kicserélik.
2010. szept. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Szerintem is a gyártónak írj. Igaz, jó lenne, ha a vonalkód melletti termékkódot meg tudnád adni nekik, azt kérik,ha probléma van egy termékkel.
2010. szept. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Köszi,írtam egy E-mail-t,ha keddig semmi reakció,felhívom őket.remélem tudnak valamit csinálni,végül is majdnem 16ezer volt a 4 csomag.......gondolhattam volna,hogy ezért volt ennyire akciós.....
2010. szept. 4. 23:00
 7/17 anonim ***** válasza:

Máskor a DM_ben a 25%-os kedvezménnyel kb.3300 ft.-ért vesszük a LIBERO-t!!!!!!!!!!!!MINDIG!!!!

mi is vettünk egy ilyen csomagot a DM-ben és nekünk nincs vele gond. ugyanúgy ráadom és nem jön ki belőle semmi.

2010. szept. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
2010. szept. 4. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
igen,csak a 25%os kedvezményhez 50 dm pont kell,és jelenleg nincs annyim most,simán meg most ott is 4450 azt hiszem ez a csomag,a tesóban meg 3700 szept 3-5ig...
2010. szept. 4. 23:39
 10/17 anonim ***** válasza:

Most néztem meg amit tegnap hozattam húgommal Libero 4 84 db.-os. és ezen sincs hátul gumi.

Tegnap fürdés után adtam rá,furcsának tűnt,de nem néztem meg,csak most hogy olvastam ezt a kérdést.

2010. szept. 5. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!