Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Alacsony limfocita, es magasab...

Alacsony limfocita, es magasabb monocita szam verkepben mire utalhat egy egy eves kislanynal ? Egyeduli tunete a laZ

Figyelt kérdés

Fogzik is kozbe...nagyon faj neki

Ma megyunk dokihoz


2021. nov. 22. 09:57
 1/10 anonim válasza:

Limfocita:


[link]


Monocita:


[link]

2021. nov. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Fehérvérsejt deficit és láz együtt sose jó. A fogzástól nem lehet lázas,nagyon max.hőemelkedés. remélhetőleg csak valami torokgyulladás lesz. Mindenképp írj,mit mondott az orvos.
2021. nov. 22. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Rendben.mire celzol a feherversejt es laz kombonal ...mire gondolsz ? :(
2021. nov. 22. 11:38
 4/10 anonim ***** válasza:

4

Csak a hematológiás vonal beszél belőlem ( ott dolgozok 8 éve)

Első körben remélhetőleg valami kis gyulladás,akkor is emelkedik a fvs szám. Gyulladásos értéket néztek? Crp/pct? Hemoglobin szám jó?

2021. nov. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó,tudom mire gondoltál...nem kell rémisztgetni a kérdezőt,hogy remélhetőleg gyulladás

Engem is folyamatosan betegnek mondtak,mert 13 volt a fvs (terhesen most 16)

Majd elmentem Nyiregyházára a Hematológiára,ahol a Doki szó szerint kinevetett,hogy én egy 13 fvs szinttel kértem beutalót hozzá,kivizsgáltak,mindent rendben találtak,az allergiám miatt emelkedett a fvs értékem,mert állandóan télen nyáron folyik az orrom


Ha valaki nagyooon beteg,annak 40-50 értéket kell mutatni,de cáfold meg 4-es ha nem igy van!



Igen,gyulladásra utal,lehet torok,fül,akár arcüreg gyulladástól is magasabb fehérvérsejtszám,akár húgyuti fertőzéstől stb.

2021. nov. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

5

Kinél voltál? Ott dolgozom. :)

2021. nov. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

5

Igazad van egyébként,de értéket nem írt a kérdező. :)

2021. nov. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Voltunk dokinal, piros a torka igy a vereredmeny is e miatt ilyen azt mondta :)
2021. nov. 24. 11:17
 9/10 anonim ***** válasza:

8

Örülök,hogy "csak" ennyi. :)

Jobbulást neki! <3

2021. nov. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

5. Holnap megnézem,irni fogok neked,hogy kihez jártam

2020.áprilisban vissza kellett volna mennem,de a kisbabám akkor 4 hónapos volt,nézettem vérképet,akkor normalizálódott,hivtam,akkor azt mondta hogy ne menjek

Mára megint fentebb ment a terhesség miatt

De jövőre újra megkeresem

2021. nov. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!