Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, akiknek mindent...

Anyukák, akiknek mindent később kezdett a babájuk! 17 hósom pénteken indult el, egyenlőre átlagban 4 lépést, néha többet. Mennyi idő még, hogy tényleg menjen?

Figyelt kérdés
Még annyi, hogy egyenlőre úgy indul el, hogy lerakom a földre a lábamnak támasztva, és onnan találja meg az egyensúlyt, majd szépen el kezd totyogni. Az még nem megy, hogy valami mellett feláll és hívásra jön.
2010. szept. 5. 14:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Egy-két hét és fog ő menni, csak gyakoroljatok! A fiam is 16 hós múlt, mire járt.
2010. szept. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

az én fiam is 17 hósan indult el de ő úgy hogy előbb önállóan fel állt.

kapaszkodásból való felálláskor csak kapaszkodva volt hajlandó menni.

most 19 hós és már ügyes de még nem szalad van hogy seggre csücsül.

türelem :)

2010. szept. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
ha valami mellett feláll, akkor amellett megy, nem engedi el. Meg ha van valami a közelében, akkor azt megfogja. Akkor megy, ha a szoba közepén engedem el, és nincs mit megfognia. Mondjuk ma ment 5 lépést, majd megállt, lerakta a kezét, utána felegyenesedett és még 1 lépést megtett, úgyhogy ez már haladás. Fog ő szaladni. :-) Mászni is 1 évesen kezdett.
2010. szept. 5. 18:39
 4/7 A kérdező kommentje:
Azóta egyre bátrabban megy, van, hogy elengedi amit fog. Ügyesedik.
2010. szept. 10. 17:16
 5/7 anonim ***** válasza:
Ugye milyen kis ügyi? Kèt hèt ès fut:) 1.- es voltam.
2010. szept. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! Ne haragudj az off-ért, de muszáj megkérdeznem, mert kicsit aggódok már... már 9 hónapos a kisfiam, de nem kúszik-mászik, még csak próbálkozik... nálatok hogy volt? Vitted gyógytornára? Tényleg ne haragudj, h. válasz helyett kérdezek! Gondolom, neked több tapasztalatod van, hogyan fejlesszem...
2010. szept. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
5 hetes kora óta járunk korai fejlesztőbe, ott mondták, hogy mit csináljak, és mit ne. Pl. nem hintázhat meg csúszdázhat, amíg nem jár stabilan. Nem lehet kézen fogva vezetni. Ő is 9 hónaposan kezdett kúszni, ami még nagyon jó volt, csak utána a mászás indult későn. Közben télen 3 hónapig nem vittem, mert folyton hőemelkedése volt, és nem tudták, hogy mitől, így nem mertem közösségbe vinni. Ezalatt lassult le a fejlődése.
2010. szept. 10. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!