Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy szoktathatnám a kiságyba...

Hogy szoktathatnám a kiságyba nappal?

Figyelt kérdés
Most 6 hós a babám. Egész picinek is a nappali alvások is a kiságyban történtek, de valami elromlott és már csak kint a babakocsiban hajlandó nappal aludni a babám. Amivel nem is lenne gondom, de nagy hidegben, szélben, esőben, hóban csak nem hagyhatom kint, még ha jól fel is van öltöztetve. A legnagyobb gond hogy a szomszéd szénnel fűt, és ha bedurrantja a kazánt, az instant tüdőrák a gyereknek. Próbáltam az esti altatás rutinját is de amint lerakom a kiságyba, felébred. Kérlek segítsetek.

2021. nov. 29. 08:05
 1/1 anonim ***** válasza:

Az egyik opció, hogy beviszed a babakocsit és nyitott ablaknál altatod, de lehet nem is kell neki a nyitott ablak csak a babkocsi ringatása.

A másik ötletem, hogy a lehető legsötétebbet csinálsz a szobában, úgy, mint este és kézben ringatod, amíg el nem alszik, utána beteszed a kiságyba.

Nálunk ezek jöttek be. Az én gyerekemet sokáig az autós hordozóban kellett ringatni, odakint az erkélyen, utána jött a babakocsi, majd a teljes besötétítés hozta meg a változást.

Sok sikert!!

2021. nov. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!