Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » 8 hónapos babámat hogy szoktat...

8 hónapos babámat hogy szoktathatnám a kiságyban való alvásra nappal? Éjjel a kiságyban alszik, de napközben kocsiban szokott.

Figyelt kérdés
2019. márc. 7. 20:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Következetesen. 8 hónaposan már nagy, lehet nevelni, nem olyan, mint egy pár hetes csecsemő. 😊
2019. márc. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Esetleg valami jó tanács? Este cicin alszik el általában szopipárnán. Várok kicsit, aztán rakom a kiságyba, de van, hogy erre felkel és újra kell altatnom. Már próbáltam párszor így napközben is, de volt, hogy csak fél órát aludt, a kocsiban viszont elalszik 3 órát is.
2019. márc. 7. 20:43
 3/13 anonim ***** válasza:

Mármint autóban, vagy babakocsiban? Menet közben, vagy állóhelyzetben? :) Bocsi, nem egyértelmű...

Babakocsiban hogy? Belefér még a mózesba? Vagy a sportban ülve?

Sajnos tuti tippem amúgy nincs, csak hogy próbálgasd... az enyém is séták közben alszik a legjobban, meg rajtam :)

2019. márc. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Ja bocsi, tényleg nem egyértelműen írtam. Babakocsiban, mózes jelenleg. De már épphogy csak belefér, ezért nem tudom, hogy szoktathatnám le róla. Legtöbbször álló helyzetben alszik benne vagy az udvaron, de sokszor bent is.
2019. márc. 7. 21:46
 5/13 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. Az enyém a babakocsiban, esetleg a hintában simán elalszik háton, amúgy hason alszik, nem tudom, Nálatok hogy van. Én is csak úgy tudom letenni itthon, hogy már alszik (cicin, vagy ringatva).
2019. márc. 8. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Éjjel, ha felkel, cicin visszaalszik pillanat alatt. Csak a nappali alvást szeretném módosítani, hogy ne a babakocsiban aludjon. Tegnap próbáltam délután úgy altatni, mint este. KB. fél órát aludt
2019. márc. 8. 10:31
 7/13 A kérdező kommentje:
De ha babakocsiban alszik nappal, akkor 3orat is alszik. Igaz, van, h felkel és abban visszaringatom. De kézen sosem ringattam és nem is akarom.Eleinte próbáltam,leteszem és hagyom,aludjon,de nem ment.
2019. márc. 8. 10:34
 8/13 anonim ***** válasza:

Fokozatosan, de következetesen. Pl első körben úgy altasd, hogy még babakocsiban, de a saját szobájában, a kiságya mellett. Szokja meg nappal is a benti közeget, ne hirtelen vegyél el tőle mindent. Ha már ott is szépen alszik, akkor próbáld áttenni a kiságyba.

Egyébként valóban nyűglődés és nem egyszerű, de van az a szint amikor rá kell hagyni. Előbb-utóbb megszokja és nem lesz gond. Az biztos, hogy egy nap alatt nem fog menni.

2019. márc. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
3-as, és 5-ös vagyok. Az jutott eszembe, hogy próbáld meg betenni a mózest a kiságyba :)
2019. márc. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
8 hónaposan tettem a kiságyba én is, mert már lemászott volna a franciaágyról - ott aludt előtte mindig. Ki kell tapasztalni, hogy mennyit kell várni mielőtt leteszed, se túl korán nem jó, se túl későn, mert az enyém is felébredt. Nálunk olyan 10-15 perc volt, amit ki kellett várnom.
2019. márc. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!