Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem fogadják el hogy...

Miért nem fogadják el hogy nem szeretnék több gyereket ?

Figyelt kérdés

A férjem már nem mondogatja , de tudom és mondta is hogy ő abban bízik majd meggondolom magam később .Anyósom viszont már amikor a kislányom még csak egy két hetes volt is azzal jött : Egy gyerek nem gyerek.

Hiába mondom neki hogy nem szeretnék több gyereket, akkor is ezzel csesztet . Saját magával példálózik hogy ő hármat szült és hogy a nagyobb pesztrálta a kicsit ha ő nem ért rá . Hozzáteszem a másik fiának három gyereke van és igaz hogy mindegyik mástól, de egyikkel sem foglalkozik . A foglalkozás nem abban merül ki hogy születés napra meg ünnepekre kap ajándékot a három gyerekből egy (aki közel lakik ) . Mást sem hagynak ezzel a témával békén? Miért nem érti meg hogy ez az én életem, az én testem ?

Most fél éves a kislányom, de ő már mondja hogy még egy másfél év aztán neki állhatunk a tesónak a fiával.



2021. nov. 30. 01:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert mèg nem állítottátok le. A férjed dolga lenne, de ha nem teszi, te is nyugodtan határozottan szólj oda neki, hogy elég lesz témából, fejezze be.
2021. nov. 30. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én is mondtam már neki amúgy hogy hiába mondja , de ez a nő egyszerűen nem áll le. Mindig csak azt hangoztatja hogy úgyis meggondolom magam .
2021. nov. 30. 03:29
 3/5 anonim ***** válasza:
98%

Ez egy népszokás. Mikor jegyzitek el egymást, mikor házasodsz meg, mikor jön a gyerek, aztán mikor jön a következő stb. Ha lenne másik gyerek is, akkor már a harmadikat emlegetné. Ha lenne harmadik és jönne a negyedik, akkor meg az lenne a baj, hogy minek ennyi gyerek.


Szard le, nem érdemel semennyi figyelmet ez a ...ság.

2021. nov. 30. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
89%

Én is megkaptam ezt, de már leszrom, mondogassák csak. Majd idővel beletörődnek. Nálunk egy gyereknél megállt a dolog (10 évre biztos), és nekünk így a jó. Más nem számít. Én ezekre az "egy gyerek nem gyerek" beszólásokra mindig azt mondom, miért, akkor a lányom mi?

Olyankor tök vicces nézni a zavarodott fejüket :)

2021. nov. 30. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
öregasszony betegség!,mint az a beszólásuk is,hogy "ne magyarázzatok nekem!"
2021. dec. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!