Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Honnan tudnék rendelni galléro...

Honnan tudnék rendelni galléros gyerek body-t? (fehér vagy krém színben)

Figyelt kérdés

Keresztelőre kellene.

Nem találok sehol...:(


2010. ápr. 27. 14:01
 1/8 anonim ***** válasza:

Sajnos nem tudom, de annyit elmondanék a galléros bodykról és rugdalózókról, hogy nagyon nem praktikusak. És általában semmilyen galléros kisgyerek cucc... Baba korban a "hányás", kisgyerekkorban pedig leeszik folyamatosan.

Én nem magam vásároltam a ruhákat, mert szinte mindent kaptunk, de a gallérosakat nagyon ritkán adtam fel, talán ha csak az volt már tiszta...

Tudom hogy különleges alkalomra kell, de annyi szép ruhát kapni, Kenguru Goldban nézted már?

2010. ápr. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Még nem néztem...én azért gondoltam ilyen body-ra,mert inget nem akarok venni arra a fél órára,így gondoltam ez praktikusabb egy kis kardigánnal+nacival.
2010. ápr. 27. 14:10
 3/8 anonim ***** válasza:

Ezek szerint kisfiú. :o)

A Brendonban egy csomó féle kapható, most néztem meg Neked a honlapjukon. Nagyon ráérek. :o)

Weben is megrendelheted...

Szép keresztelőt!

2010. ápr. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

[link]

ez lemaradt...

2010. ápr. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Pesti vagy?Mert én a Pólusban vettem a lányomnak ilyen bodyt amire Te gondolsz...
2010. ápr. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
H&M és C&A valamelyikben a kettő közül tutira láttam, de a Next-ben is láttam ilyet.
2010. ápr. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

[link]

Keresgélj, hátha találsz megfelelőt. Vagy esetleg Vatera.

2010. ápr. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)!
2010. ápr. 27. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!