Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Vichy babanaptej jól felszív...

A Vichy babanaptej jól felszívódik a bőrön, nem lesz fehér a gyerek arca? Megfogja a ruhákat?

Figyelt kérdés
most vettem, és ezek jutottak eszembe...persze előtte nem gondoltam ezekre, remélem jókat írtok...:-)))
2011. ápr. 16. 08:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Olyan, mint a többi naptej, ilyen szempontból legalábbis. Némiképp fehér lesz tőle az arca, de attól is függ, mennyire tudod elkennni (tűri-e), meg hogy mennyit kensz fel rá. Nálunk nem olyan gáz a helyzet. Ruhákat még nem vettem észre, h megfogta volna. Én azt az egyet teszteltem (magamon) ha belemegy véletlenül a szemébe, akkor csípi-e, mert a sima naptejek vadállatok ebből a szempontból. Ez - nem mondom, h egyáltalán nem - de nem csípett annyira, persze nyilván igyekszik az ember, h ne menjen a szemébe, csak ha véletlen elkenné.

2011. ápr. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem Vichy naptejünk van, hanem La Roche Posay, hasonlóan jó márka.

Én csak azt vettem észre, hogy kicsit sárgábbak a pólók a nyakukon. Ahogy izzad, ahogy lefolyik róla a naptej, hát ez nem tett túl jót a nyári ruháknak.

Ezt több barátnőm is mondta, mindenféle márkájú naptejjel kapcsolatosan.

Lehet az megoldás rá, ha hazaértek, és egyből megdörzsölöd a fehér pólók nyakát, idén én ezt tervezem majd.

2011. ápr. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2011. ápr. 16. 16:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!