Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Dentinox 2 hónaposnak adhato?

Dentinox 2 hónaposnak adhato?

Figyelt kérdés
Szerintem elindult a fogzás..
2021. dec. 4. 14:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tudom, hogy nem. Még túl kicsi.
2021. dec. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%
Nem, meg a lidokain később is kockázat, hogy olyan helyen okoz zsibbadást, ahol kockázatos. Próbálkozz bedegellel, dologellel, anaftinnal.
2021. dec. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%
Azt hiszem 4hós kortól lehet. Venni akartam mikor 3hós volt de a patikus lebeszélt, adott helyette dologelt, anaftint bár ezek nem hatásosak nekünk.
2021. dec. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
67%
Miből gondolod, hogy fogzik?
2021. dec. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nyalzik, nyugosebb és állandóan a szájába van az ökle.

Középső fiamnak 2 és fél hónapos korában kint volt az első foga...

2021. dec. 4. 22:07
 6/8 anonim ***** válasza:
36%
Én kislányomnál is ugyanez van amit írsz. Szerintem nem a foga jön csak felfedezte a kezét és azért van a szájában. Enyém a cumisüveg cumiját is rágja. Most ez a nagy tudománya, örül neki. Nyűgös meg lehet bármitől. Növekedési ugrás, unatkozik, időjárás, blablabla…
2021. dec. 5. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is kb ekkor kezdte a nyáladzást a fiam, most 9hós és egy foga sincs.

Inkább mást használj a lidokain miatt.

2021. dec. 5. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
58%
#6 A fogcsírák már az első hónapokban mocoroghatnak és beindítják a nyáladzást, s ilyenkor még nem a minden megkóstolásának vágya miatt tömködnek dolgokat a szàjukba, hanem mert tudják kezelni vele ezt a furcsa, új érzést a fogínyben, ami nem feltétlenül fájdalom, de mindenképp szokatlan. De lehet fájdalom is, ilyenkor lehet, hogy panaszosan felvisít a baba, de fél pillanat múlva semmi baja. Attól még, hogy beindulnak a fogcsírák, a fog bőven kibújhat akár 4-8 hónappal később is. Az is segíthet belőni a problémát a korai szakaszban, hogy főleg nyaljàk, szopják-e vagy rágják a szájukba kerülő dolgokat.
2021. dec. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!