Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nektek mi vált be fogzásra?...

Nektek mi vált be fogzásra? Nurofen és dentinox van itthon.

Figyelt kérdés
Az este nurofent adtam neki,mert már elaludni sem tudott,annyira fájt neki a foga. Valamit segített mert elaludt de 2 óránként kelt így is. 13 hónapos. A dentinoxal meg nem tudom neki bekenni nem hagyja.
2015. dec. 4. 07:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Nurofennel óvatosan, ha túl sokáig kapja rendszeresen, hazavágja a veséjét.
2015. dec. 4. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Most kapott először nurofent még soha nem kapott. Nem is akarok belőle rendszert csinálni,csak nagyon fájt neki. 3 napnál tovább nem is szabad adni tudom. Napi 3x lehet 5 ml-t. Csak 1x adok neki este,nappal játszunk elterelem a figyelmét. Este is csak 3 ml-t kapott 5 helyett.
2015. dec. 4. 08:14
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekünk a dentinox bevált. Bár ő se engedte sokszor, este tudtuk csak bekenni amikor apa hazaért. Én lefogtam, ő kente, de legalább hatásos volt.
2015. dec. 4. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én most ezt vetettem be: Mi minden este mossuk a fogát,de annyit csinálunk másképp,h dologelt v dextinoxot teszünk a fogkefére és azzal jól át dörzsöljük az ínyét és a fogát.

Nagyon imádja ,ha meglátja a fogkefét már nyitja is a kis száját :-)

Szerintem hatásos mert nincs nyafi utána. Ma pl tök jól aludtunk:-)


Én is van,h nurofent adtam/adok mert nagyon sír éjjel,de nagyon nem szeretném "gyógyszerezni" ezért is találtuk ezt ki.

Amúgy ha én nem nagyon tudok benyúlni bekenni mert ráharap az ujjamra.

Amúgy miután megmostuk a fogát utána ő még nyugodtan gyaszatolhatja magának fogkefével :-) tényleg látom rajta a megkönnyebülést és még nurofen sem kellett ,h jól aludjunk.

2015. dec. 4. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Utolsó köszönöm,ki fogom próbálni.
2015. dec. 4. 10:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!