Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha a Dentinoxtol könnyebben...

Ha a Dentinoxtol könnyebben elalszik, biztos. Hogy a foga fáj?

Figyelt kérdés
Lányom kétszer kel éjjelente, mind kétszer megszoptatom, visszateszem az ágyba és cumival elalszik...de az utóbbi pár napban felsír visszaalvásnál, nem igazán tud visszaaludni. de ha bekenem az inyét akkor elalszik..ez fogzástól van és talán nem is kellene ciciztetni? (nem akarok abba a hibába esni hogy a cici.miatt keljen fel) vagy a dentinox egy nyugtato es akkor is altatja ha nem a foga jon? feleslegesen se akarom tomni vele....7 hos amugy.
2015. márc. 1. 23:57
 1/4 anonim ***** válasza:

én vagy fogínygéllel kenném be elalvás előtt

vagy Esumisant adnék szélhajtót


de!

én most jöttem rá, hogy szomjas a babám, az esti lefekféves tápszer után megiszik még 40 ml vizet is..(amibe kevertem egy kis gyümis ízt)

2015. márc. 2. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
*teljes adag tápszer után
2015. márc. 2. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha eddig is kétszer szopott éjjel, és most is annyiszor kel, akkor valószínűleg éhes. Lehet hogy azért nem tud visszaaludni, mert a foga is fáj.
2015. márc. 2. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

a dentinox foginygel...


a vizet nem issza, a gyumolcslevek (még a bebiitalok is cukrosak). meg ha igy is ugyis felkel ejjel akkor mar inkabb megetetem hadd egyen tobb lesz a tejem.


neked mindig felkel inni nem? csak mer mondjak h az ivas miatt egy ido utan nem fog fel kelni. ez hulyeseg nem? ha szomjas felkel

2015. márc. 2. 07:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!