Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hónapos a babám. Másnál is...

5 hónapos a babám. Másnál is állandosult a székrekedés és a hasmenés szülés után vagy komolyabbra gondoljak?

Figyelt kérdés
2008. dec. 13. 19:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Épp tegnap kérdeztem én is,nálam a hasmenés lett a nyerő,pedig előtte nem volt gond.És minden zsírosabb kaja meghajt.Ilyenkor egy nap van hogy 4x is szaladok.Szval igen,előfordul sajnos,nekem is többen írták hogy van változás.

Bár konkrétan nálam lehet más is,mert nekem szülésnél a májjal gondom volt,de reméljük nálad semmi ilyesmi nem lesz.

2008. dec. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia, szerintem a babával való stressztől van. Nekem is gyakran van nagyon etős hasmenésem, de utána jól vagyok. A babán 6 hónapos.
2008. dec. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem meg székrekedésem van szülés óta (5 hós a kisfiam). Korábban nem volt ilyen gondom...
2008. dec. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem semmi gondom nem volt szépen rendeződött még is vastagbélgyulladás lett belőle 5 hónapos nekem is a pici.
2008. dec. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!