Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Dániel ,Kornèl ,Dominik,Márk...

Dániel ,Kornèl ,Dominik,Márk ,Erik , ès Benedikt nevek tetszenek leendő kisfiamnak.ezek mind illenek a vezetèknèvhez🙂 Benediktről vèlemènyetek? Nem Beninek becèznèm 😉 Melyiket adnátok?

Figyelt kérdés

#fiúnév #vezetéknév #Fiúnak nèv
2021. dec. 8. 17:24
1 2 3 4 5
 31/41 A kérdező kommentje:
Lehet☺️ Egyelőre a Dániel ès Dominik amit jobban el tudok kèpzelni. Bár szerettem volna picit különlegesebbet , de azok már túl sok,vagy hogy fogalmazzak🙃
2021. dec. 9. 19:29
 32/41 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettő jó választás.
2021. dec. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 A kérdező kommentje:
Köszönöm ☺️
2021. dec. 9. 20:09
 34/41 anonim ***** válasza:

#30 vagyok.

Mindkettő jó választás (és ha te vagy az a kérdező akkor szerintem ezek illenek a legjobban a vezetéknévhez)

Egyébként a Dominikot bezéznétek?

2021. dec. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 A kérdező kommentje:

Igen:-)

Dominak , vagy Doninak becèznènk , máshogy nem nagyon lehet.Niko?

2021. dec. 10. 12:47
 36/41 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne lehetne Niko a beceneve,ha neked az tetszik?

Nincs megadva,hogy X nevet csak X féleképpen becézheted,akár egy tök eltérő név mellett is lehetne a te gyereked beceneve Niko..

A Manó,meg a Picúr se pl nevekhez kötődik,csak valaki szereti úgy becézni a gyerekét.


Nekem volt egy unokatestvérem akinek a Smiley becenevet adták,pedig Krisztofernek hívták,és annak is van egy pár becézhetősége névhez kötötten is.

2021. dec. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 A kérdező kommentje:
Jaja ,a Kornèllal vagyok így hogy valószínű Kodi -nak becèznèm az az egyetlen fiús hangzású , pedig nincs is benne "d".Nico nem lányos hangzású amúgy picit ?
2021. dec. 10. 17:05
 38/41 anonim ***** válasza:
Végül is akkor majd hívod 'Nick'-nek.Az fiú név.Angolul pedig a Dominikot amúgy is Dominick-nek is írják.. :o
2021. dec. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
56%

Miért ne becézhetnéd őt Kodinak vagy Nikónak?

Rengeteg embernek van olyan beceneve, aminek még ennyire sincs köze a keresztnevéhez, éd mégsem akad le ezen senki se.

Ráadásul ezek még jól is hangzanak és lehet velük ellensúlyozni a név gyakoriságát is, hiszen nem sok embernek jut eszébe ez a becézés.

2021. dec. 13. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
100%

Ja és az lemaradt, hogy a Niko szerintem abszolút nem lányos. (Így becézik az egyik fiú ismerősömet és ez a neve az rgyik kedvenc könyvszereplőmnek, aki szintén fiú)

A Dominikot meg szokták még például Doma és Domi alakjában becézni. Szerintem az utóbbi lányos, de valószínűleg csak azért gondolom így, mert több Dominika nevű embert is ismerek, akit így becéznek.

2021. dec. 13. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!