Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megbízható pelenka éjszakára...

Megbízható pelenka éjszakára 10kg-os babának?

Figyelt kérdés
Kisfiam 11hós 10kg hamarosan és a 7en már 3x átázott a hálózsákig reggelre,mit tegyek,melyik pelenkát vegyem meg,ami tutira jó?
2010. szept. 6. 11:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Pampers Active Baby 5-ös méret. :) Nekünk ugyanezek a paramétereink. :) De ha ez nem tetszik valamiért, akkor Rossmann Babydream 5-ös méret.
2010. szept. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Ugyanebben a cipőben járunk. Már három hálózsák van használatban, annyira átáztatja a ruháját. Mondjuk ő 12 óra alatt megiszik 6 dl vizet. :(

Ötös pamperset használunk, ugyanúgy átázik, mint az ötös libero. Én most azt tervezem, hogy veszek valamilyen gumibugyi vagy pelenkavédő félét, és azt fogom ráadni a pelusára, hogy a ruhája száraz maradjon.

2010. szept. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Szia!


Kislányom 11 hónapos és 9,7 kg. Neki én a DM-es Babylove Aktiv Plus Maxi (7-18kg) pelusát veszem. 8 hónapos korától kapja ezt a pelenkát éjszakára, de 9,5 hónapos kora óta nappalra is ezt adom rá. Sok pisit elbír, eddig még nem volt vele balesetünk :-)))

Régebben Huggiest használt éjszakára, de az a pelenka csak a 3as méretig volt szimpatikus... azóta nem veszem.

A Pampers Aktiv baby-vel és a Premium Care-rel nem bírta ki az éjszakákat baleset nélkül (a Sleep&Play meg nem gumis oldalt, így nem veszem). Libero-tól meg kipattogott és kipirosodott sajnos... így mi maradunk a Babylove pelusnál, szerencsére ez bevált :-)

Ti miket próbáltatok?

2010. szept. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Mi 10 kilósan az 5-ös liberot használtuk.
2010. szept. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Pampers Active Baby 4
2010. szept. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Pampers Active baby 4 plusz.
2010. szept. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Érdekes az én babám iszonyat sokat iszik de rengeteget.10-12órát van rajta éjjel a pelus!Eddig tescosat használtam teljesen megbízható.Most akciósan vettem libero 5öst de azzal sincs semmi gond!!!!Totál teli van reggelre de nem folyik ki!
2010. szept. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
nekünk egyes egyedül a huggies nem ázott át, minden mással rendszeresen baleset van
2010. szept. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Én kezdetben pamperst vettem de állandóan kifolyt,liberóra válltottunk teljesen bevállt.Csak ajánlani tudom neked!

2010. szept. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
a 12.19-es válaszolótól kérdezném, hogy nem nagy a 10 kg-hoz az 5-ös Liberó? az én kisfiam 11 kg, de még 4-est használunk, nem mertem még 5-öst venni. Viszont nekünk is vannak balesetek, de inkább kakás, reggelre a háta közepéig kakás lesz, minden áldott nap mosom a pizsit :(
2010. szept. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!