Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi tud, mire jó az up&go...

Mi tud, mire jó az up&go (libero) pelenka?

Figyelt kérdés
2011. okt. 15. 20:03
 1/4 anonim ***** válasza:
ez egy bugyi pelenka.Akkor jó,ha már kezdi a szobatisztaságot a gyerek,de még vannak balesetek.ezt le tudja szedni magáról.De szerintem amúgy is jó.
2011. okt. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ja és fel is tudja húzni magára.
2011. okt. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem felesleges.

Már két gyerekkel jól megvoltunk a bugyipelusok nélkül (itt nem a Libero-ról mondok véleményt!)

A gyereknek meg kell tanulnia, hogy bugyiban vagy pelusban van, és ha bugyi, akkor szólni kell. Szerintem a szobatisztaság nem úgy működik, hogy megvárjuk, amíg mindig száraz a pelus, aztán levesszük róla, hanem amikor megtanulta, hogy mi az a pisilés/kakilás, akkor levesszük róla a pelust és bugyiban lesz. Balesetek így is úgy is lesznek az elején, szerintem az nagy kivétel, ha nincsenek.

Ha bugyipelusban van a gyerkőc, számára érzetre az a pelusra hasonlít és nem a bugyira, így szólni is kevésbé fog...

2011. okt. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mi akkor kezdtük el használni, mikor a lányom már nem tűrte a pelenkázást. Képtelenség volt tisztába tenni. Forgolódott, kúszott-mászott el...

A bugyipelust pillanatok alatt rá lehet adni, bármilyen pózban legyen a gyerek. Állva, hason fekve, stb.

Nagyon megszerettem, sokkal jobb, kényelmesebb, nem csúszik le róla. Igaz, hogy drágább, de annyival jobb is.

Most már csak ilyet veszek.

2011. okt. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!