Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 kérdésem is lenne! Hogy...

2 kérdésem is lenne! Hogy kell tisztítani a bébihordozót? És hogy lehet tolni a babakocsit áthajtott tolókarral?

Figyelt kérdés

1. Mindig eszik benne valamit, és rendszerint mindig összekenni, és már nagyon csúnya a huzata. Nem tudom, lehet-e mosni mosógépbe, vagy ki kell sikálni, és szárítani?

2. Ne nézzetek hülyének, de én áthajtottam(most lett sporttá alakítva a babakocsi, már stabilan ül a lányom), de egyszerűen nem tudom tolni, vagyis az még menne, de se fordulni nem tudok vele, se felemelni ha gödör van(elég rosszak a járdák felénk). Miért van ez?


2010. szept. 6. 11:51
 1/3 anonim ***** válasza:

a hordozó huzata levehető és 30 fokon mosható.

a 2. kérdésre nem tudom a választ.

2010. szept. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én a hordozó és a sportrész huzatát is nedves törlőkendővel szoktam áttörölni. Igaz, nekünk gyöngyvászon-szerű a huzat, tehát nem ivódik bele mélyen a piszok. Ha nektek nem ilyen, akkor nézd meg alaposan a hordozót, mert tuti le lehet venni a huzatát, bedobod a mosógépbe egy kímélő 30 fokos mosásra, utána nedves visszarakod a vázra, és hagyod úgy megszáradni.


A babakocsihoz: Gondolom, bolygókerekes a kocsi, és most az a zavaró, hogy feléd esik a bolygó kerék. Nekem ilyen volt, és megmondom őszintén, semmi nehézséget nem okozott a használata, én ide-oda állítgattam folyton a tolókart. Annyit kell megszokni, hogy amikor kanyarodsz, ne a babakocsi orrát akard kanyarítani, hanem a "fenekét" kell elfordítanod mindig irányba. Hogy érezd a különbséget, gyakorolj otthon, próbálj átfordított és nem átfordított karral is egy-egy kört leírni. (MOndjuk otthon a lakásban) MIkor elöl van a bolygó kerék, akkor Te fixen állsz, és így körbe is tudod akár vezetni magad körül a kocsit. Ha hátul, tehát feléd esika bolygókerék, akkor a kör középpontja az első (fix) kerék lesz, és a hátsó részt forgatod el. Tehát neked kell körbesétálnod. Lehet, hogy ez így bonyolultnak hangzik, de próbáld ki, rá fogsz jönni.

Azt, hogy miért nem tudod megemelni, azt nem tudom, ugyanúgy kell "pöccenteni" a kocsit, mint a másik változatnál.

2010. szept. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

1. leveszed és simán kimosod.

2. A mi babakocsin is ilyen nagy erős masszív, de ha átfordítom képtelenség tolni ezért nem fordítom át.:) Egyébként nekem fix kerekes babakocsim van és ha átfordítjuk akkor átfordul a súlypont ezért nem tudjuk így tolni csak sima talajon.

2010. szept. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!