Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lecseréljük már a bébihordozót...

Lecseréljük már a bébihordozót babaülésre?

Figyelt kérdés

Ülni üldögél. De egyedül még nem tud felülni, csak ha valaki segít neki. Viszont a bébihordozót nehezen tűri, mindig kibújik a pántok alól és előredől. Ül benne és nem fekszik. De így van a babakocsival is. Hiába van félig fekvő pózban abban is felül.

Amúgy 1 hét múlva 11 hós és 9 kiló (+- valamennyi ) és 78 cm. Szóval hosszú baba.


2010. nov. 1. 21:53
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Mi 7 hósak vagyunk és már lecseréltük a hordozónkat ülésre. Igaz mi már 4 hós korunk óta üldögéltünk egyedül. Szerintem lehet nálatok is most jött el az idő...
2010. nov. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az én kislányom 8 hónaposan kapott ülést. Stabilan üldögélt de nem tudott még gyedül felülni, ezért az elején döntve használtuk. Szerintem nyugodtan vegyetek ülést, elég nagy baba már. Biztos kényelmesebb lesz Neki, mert azért jóval tágasabb!
2010. nov. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Pont ebbe a dilemmában vagyok én is.Nem tudom mi lenne a jó.A fiam el van benne de csinálja azokat is amit leírtál.Ha meg be van kötve egyfolytában erőlködik hogy ki akar jönni belőle.Úgyhogy lehet hogy beszélek a férjemmel és veszünk gyerekülést inkább mert szerintem ilyenkor már ebben az utazás is élvezetesebb nekik :-)

2010. nov. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia, nekem 10 hós volt a fiam amikor lecseréltük a ordozót gyerekülésre, mert a feje búbja elérte a tetejét és már eléggé szűkös volt neki. Óriási megváltás volt, mert az ülés egyrészt tágasabb másrészt magasabban van és igy kilát a kocsiból. Nagyon élvezte. Dönthetőst vettünk egyébként 9-18kg-ig.
2010. nov. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem próbáljátok ki az autósülést. Úgyis meg kell most már venni, pár nap, és felül magától. A 4 hónaposokat nem szabad ültetni, ha még nem tud, a 11 hónapos már nagy baba, biztos technikai gondja van, mint az enyémnek volt. :)

Ő 8 hónaposan felült a babakocsiban, onnantól csak ült benne, de magától amúgy még nem ült fel sehol, csak 1 hónappal később. Szóval 8 hónaposan már autósülés kellett, mert nem feküdt volna a bébiben.

Az már nem ültetés, ha megül egyedül kis segítséggel. Az az ültetés, mikor pár hónapost kiékelnek, mintha ülne.

2010. nov. 2. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
10 hónapos a kislányom, 79-80 cm, kicsit 9 kg alatt van. De a hordozó láthatóan kicsi volt már neki, már a feje is kezdett kilógni. Így beraktam az autósülést, abban sokkal nagyobb biztonságban érzem, és láthatóan kényelmesebben ül. Próbáld meg te is, az autósülést mindenképp meg kell venni hamarosan.
2010. nov. 2. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszaitokat!

Nemsoká lecseréljük akkor az ülést és remélem akkor nyugiban marad :)

2010. nov. 2. 09:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!