Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mernétek vagy mertetek babakoc...

Mernétek vagy mertetek babakocsit, bébihordozót netről rendelni? (Új vagy használt)

Figyelt kérdés
2011. jan. 12. 12:09
 1/10 anonim ***** válasza:
Mi babakocsit vettünk a netről, újonnan. Nagyon szeretjük, minden rendben vele.
2011. jan. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mertem, vettem használtan a mózest hordozót, a quinny sport kocsit újjonan, de teszveszen. 100.000 megspóroltam így, és mintha új lett volna!
2011. jan. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Csak úgy hogy kipróbáltuk mindkettőt boltban felirtuk a számát tipusát és kerestük akcióban a webshopokban.


igy lesz valszeg babakocsink.

de úgy hogy ki se próbáltam úgy nem!

2011. jan. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Babakocsit,hordozót is újat,ráadásul ingyenes házhozszállítással.Ha érdekel meg tudom adni a bolt netcímét.
2011. jan. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Használtat (3 hónapig használták mindkettőt) vettem babakocsit és hordozót is a neten (tesz-vesz). Mindkettő tökéletes állapotú volt, nagyon szerettem mindkettőt. Emellett az áruk is jóval olcsóbb volt, mint ha újat vettem volna, kb. az eredeti ár harmada.
2011. jan. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én sokszor rendelek netről. Egyik babakocsinkat újonnan a másikat használtan,babahordozót újonnan,etetőszéket használtan,kiságyat pelenkázóval újonnan és még rengeteg mindent.
2011. jan. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én is kipróbáltam a bababoltban a kocsit, és a hordózóját, majd otthon a netről megrendeltem. Még úgy is,h. a postaköltség 4000 forint volt, még így is olcsóbb volt 18000 forinttal a multifunkcionális babakocsink. Szóval nem mindegy. ÉS van egy új babakocsink, amit imádok! Szerintem mertj netről rendelni!

PErsze használt terméknél én sem lennék ilyen bátor.

2011. jan. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is használtat vettem, olyat amilyet előtte sosem láttam. Volt róla alapos leírás, meg sok fénykép. Kiváló állapotban volt a kocsi, szerintem max az udvaron tologatták benne párszor. Azóta is megvan, ezt használjuk, semmi baja, és tökéletes, mint amilyennek le volt írva. Nekünk nincs arra pénzünk, hogy új dolgokat vegyünk bababoltkból, mégis mindenből a legszuperebbeket meg tudom venni a teszveszen vagy a vaterán. Barátnőim akik meg megvették boltban, fogják a fejüket, hogy ők meg mennyit fizettek érte. Először én is féltem, de még sosem csalódtam. Igaz sokat kell bogarászni, de bátran kérdezni kell az eladótól. Meg is fogadtam, hogy semmit nem fogok üzletből megvásárolni, mert az kész rablás. Persze aki megteheti, az vegye meg nyugodtan, én örülök, hogy van ez a lehetőség, áldom aki kitalálta.
2011. jan. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Netről vettük a babakocsit használtan, minden rendben van vele.
2011. jan. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
babahordozót rendeltem teszveszről,nagyon megvoltam vele elégedve!babakocsit kaptunk ismeröstől de ha nem kaptunk volna akkor ugyanúgy azt is tesziről rendeltem volna!Vannak jó leírások,sok fényképek úgyhogy,tudsz kérdezni az eladótól!Meg még ezeken kívül is sokmindent vettem onnan(ruhák,orrszívó,játszószőnyeg stb,soha semmiben nem csalódtam még!)
2011. jan. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!