Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tegnap a 9 hónpos babám...

Tegnap a 9 hónpos babám nagyon megijesztett minket. Mi lehetett vele?

Figyelt kérdés

Hanyatt feküdt a szőnyegen, és egy telefonnal játszott. Egyszer csak elkezdett köhögni, aztán jobban (ezt szokta is, mikor férenyeli a nyálát) de aztán meg annyira, hogy még köhögni is nehezére esett, és erölködött. Ettől meg meg is ijedhetett, mert iszonyat nagy sikításba tört ki. Párommal nem tudtunk mit csinálni, már kerestem az ügyelet számát a neten, mikor pár perc múlva megnyugodott.

Nem gondoljuk, hogy fuldoklott, mert kapott levegőt, hanem mintha valami a torkát birizgálta volna, és nem tudott köhögni...nagyon rossz érzés volt. Néztük a telefont, arról nem eshetett le semmi, más meg nem volt körülötte.

Létezik, hogy valami szösz mehetett a torkára?

Azóta ugyanolyan jókedvű, mint előtte volt, igaz hajnalban óránként felkelt... bár ez lehet más miatt is... Nálatok volt hasonló?


2010. szept. 6. 12:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha ismétlődik, szerintem szólj róla akár az egészséges rendelésen is. Kérdezz rá, hogy rendben van-e ez így! Az enyém 18 hónapos, de nem szokott vele hasonló történni. Még a nyálát sem nyeli félre, de az mondjuk mindegy.
2010. szept. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg fura,de mehetett végülis szösz,hajszál a torkára...mondd el esetleg egy dokinak,és ha ismétlődik vizsgálják ki!
2010. szept. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak mellényelt és megijedt. Unokaöcsém is ugyanezt csinálta, csak ő kaját nyelt félre.

Azért ha ismétlődik, akkor kérdezzétek meg, normális-e.

2010. szept. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Akkor be is jelentkezek a 10 hónapos konzultálásra, és ott megkérdezem a dokinénit.
2010. szept. 6. 12:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!