Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 20-án leszünk 5 hónaposak....

20-án leszünk 5 hónaposak. Utál hason lenni. Ha hasra teszem 2 perc és üvölt. Nem tartja ki magát teljesen kb. 5 centire az ágytol. Normális? A védőnő semmit nem mondd

Figyelt kérdés
2021. dec. 10. 16:06
1 2
 1/11 anonim válasza:
86%

Leszünk?

Te is? Most akkor ikrek vagytok?

2021. dec. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes választ...
2021. dec. 10. 16:12
 3/11 A kérdező kommentje:
Természetesen a baba... De ha úgy vesszük 5 honapja leszek anya😂
2021. dec. 10. 16:13
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Tekintve, hogy a lányom 5 hónaposan kezdett kúszni, nem, nem normális. 3 hónaposan gyógytorna kell, ha nem tudja tartani a fejét. Nagyon feszes lehet a gyereked, nem igaz, hogy még senki nem mondta...
2021. dec. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
94%
5 hónaposan ha nem nyomja ki magât, az igen, baj. Felméretném nagyon gyorsan Dévényessel.
2021. dec. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
87%

Az én fiam 3 hónaposan nem tartotta magát hason, pedig ilyenkor már illene. Szóval 5 hónaposan egyáltalán nem normális. Nálunk a gyógytorna sokat segített. Devényesnél is jártunk, de nem talált eltérést, így mardt a gyógytorna.

Hamar keress fel valakit aki tud segíteni. A védőnőt nem is értem, hiszen a 3 hónapos státuszban benne van, hogy hason kitudja e tolni magát. Ha nem akkor kellene javasolnia dévényt, gyógytornát vagy valamit. Nekünk is a vedőnő segített 3 hónaposan .....nem 5.

2021. dec. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
80%
Egyetértek a többiekkel, lányom 2 hónaposan tartott itt, jött hozzá dévényes, 3 hónaposan már tudta emelni a fejét, 5 hónaposan pedig már jobban szeretett hason lenni, mint háton.
2021. dec. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát,ezt már nem mondanám normálisnak,ezzel orvoshoz kellene fordulni,mert valami nem stimmel.

Lehet feszes izom,vagy valami fájdalom miatt is,azért közel fél évesen már a kúszás-ülés szokott következni,nem a hason kitartás..

2021. dec. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

:( minden alkalommal mondtam a védőnőnek is, a gyerekorvosnak is és nrm mondtak semmit, csak hogy lusta :(

Pocakpárnát is vettem neki. Azon leteszi a fejét én nezelődik :(

2021. dec. 11. 06:47
 10/11 anonim ***** válasza:
73%

Nem hiszem el, hogy a védőnő nem mondott semmit hiszen már a 3 hónapos státusz vizsgálatban is van erről szó, a 4 hónapos meg 4-5 kérdés is van ilyen témában.


1. Ha hasra fekteti, fejét felemelve, alkarján támaszkodik?

2. Hátáról az oldalára fordul?

3. Hason fekve a körülötte lévő játékért hol az egyik, hol a másik kezével egyformán nyúl?

10. Hason fekve 10-15 percet önállóan eljátszik?

12. Hason fekve az oldalról nyújtott játékért a másik kezével átnyúl?

(Azaz a jobbról nyújtott tárgyat is csak bal kezével fogja meg vagy fordítva?


Szóval baj. Keress gyógytornászt, konduktort, Dévényest!)

2021. dec. 11. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!