Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csak szélcsővel kakiló baba?

Csak szélcsővel kakiló baba?

Figyelt kérdés
4 hónapos a babám. Kb 2 hete csinálja azt, hogy amikor rájön a kakilás, akkor visszatartja. Összeszorítja tiszta erőből a fenekét és nem engedi ki. A gyerekorvos szerint majd kinövi, addig segítsünk neki szélcsővel kakilni. Az lenne a kérdésem, hogy akinek csinált ilyet a babája, mikorra javult a helyzet?
2021. dec. 10. 16:34
 1/6 anonim ***** válasza:
96%

Én 3 hétig használtam a szélcsövet plusz adtam neki a biogaiat is

Utana szépen helyre jött minden

A szélcső élet mentő ajándék az biztos 😂

2021. dec. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Azt tuti, hogy életmentő, nem is tudom mit csinálnánk, ha nem lenne.😄 Remélem nálunk is hamarosan vége a dolognak és újra kakil magától.
2021. dec. 10. 18:14
 3/6 anonim ***** válasza:
68%

Mi is használtuk de csak a hasfájós időszakba. Szerintem mostmár 4 hónaposan inkább árt.. meg kell tanulnia az izmokat összehangolni kakiláskor, hogy nyomni is kell de elengedni is.

Mondjuk én még olyan gyerekorvosról se hallottam aki támogatja a szélcsövet.

2021. dec. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát én is ettől tartok, hogy a szélcsőhöz csak hozzászokik így😐 de az orvos azt mondta nyugodtan. Ezért is kérdeztem itt, hátha valaki tud valamit tanácsolni. Bár nem tudom mit lehet ezzel kezdeni, hogy ne szorítsa össze a fenekét.
2021. dec. 10. 19:48
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm neked is a választ!
2021. dec. 10. 19:48
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is volt ilyen időszak. Nem tudja összehangolni az izom munkát. Már nem csak úgy jön kifele. Hasban nyomni lent meg engedni kell. Meg kell tanulja. Én akkor segítettem csak a szélcsővel, mikor már látszott hogy fáj neki. Nem szokott hozzá
2021. dec. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!