Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam nagyon hasfájós....

Kisfiam nagyon hasfájós. Szerintetek árt a minden nap egyszeri szélcsövezés? Mert ez vált be csak.

Figyelt kérdés

2013. nov. 1. 18:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
Igen, árt. Nem kakil, vagy csak ordít, mert fáj a hasa. Miket próbáltál eddig, mennyi idős a pici?
2013. nov. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
30%
Az elsőnek ne higgy baromsàg....nyugodtan csinàld nem lesz tőle semmi baja..az én lànyomnak os voltak ilyen időszakai....majd elmulik ez az időszak. Ezt erre talàltàk ki :-) Mellette espumisan infacol..ha szoptatsz akkor kerüld a puffasztót...
2013. nov. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
12%
Igen, árthat! Az előző örüljön, hogy nem lett baja a gyerekének! Te meg igyekezz ezt megelőzni: Laevolac, Espumisan, torna, meleg borogatás a hasra...ezer meg egy megoldás lehet, de a szélcső a legrosszabb!
2013. nov. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%

jelentem az én babám 6(!!) hónapos koráig nemtudott kakilni csak szélcsővel!Minden nap kellett nekem is csinálni!Én is kipróbáltam mindent de mindent semmi nem használt(talán 2 és 3 hónapos kora között volt egy kis időszak mikor sikerült neki magától)

Mindíg kérdeztem védőnőt,gyerekdokit normális-e még ez mindíg azt monták ne aggódjak!

Most 10 hós és gyönyörűen kakil magától!Nállunk talán a hozzátáplálás hozta meg a változást!

2013. nov. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
Nem árt, nyugi.
2013. nov. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

H.lye aki mondja!

Csakhogy magyarázkodjak egy ostoba libának: a szélcsövezés szövődményei: fertőzés, perforáció, inkontinencia.

Nem kell megkérdeznem senkit, ismerem a gyermekgyógyászatot:-)


3. voltam!

2013. nov. 2. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ha neked igy jobb....de attol még h*ülye maradsz....:-D
2013. nov. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
53%

hát nem tudom hol olvastál efféle szövődményekről...hülyeség


Én volt, h naponta 2x is használtam, aztán kb 3-4 hós korától már nem kellett, elmúlt a hasfájás is :) sztem nobel-díjas találmány :)

2013. nov. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Szánalmasak vagytok! Okos meg enged :-D
2013. nov. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

nem árt.. előbb árt a lázmérő, amit sokan szélcső helyett használnak.

kérdező: tápszeres a babád?

2013. nov. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!