Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kínos kérdés, de 8 hónapos...

Kínos kérdés, de 8 hónapos baba maszturbálhat?

Figyelt kérdés

Kislányom pár napja elkezdte azt, hogy négykézláb leteszi a fenekét, és dörzsöli, riszálja(nem tudom másképp írni bocsi)

és mikor odamegyek liheg és nevet.Először azt hittem viszket neki, de semmi pirosság nincs a punciján se és a fenekén sem. Ma voltam orvosnál, erre azt mondta, egy szokás csak, szerintem ő is arra gondolt amire én, hogy maszturbál, csak ezt így nem mondta ki.

Volt már mással is így. Azt tudom, hogy korán kezdik, de ennyire? Azt hittem majd 2 éves kora körül kezdi el felfedezni magát.


2011. márc. 24. 18:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne kínos? Sok baba csinálja. eljesen normális dolog,ha nem csinálsz ügyet blőle,nem tudatosítod benne, hogy téged zavar, el fogja hagyni. [link]
2011. márc. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
2011. márc. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ezzel semmi baj, majd abbahagyja és nem is fog rá emlékezni. Egy barátnőm lánya 2-3 évesen könyékig 'magában volt' teljesen kiakadt a barátnőm, de az orvos megnyugtatta. Ma teljesen normális 10 éves kislány.
2011. márc. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen, semmi baj nincs vele:) Én 1 évesen kezdtem, 22 éve csinálom, de nem érzem magam "betegnek" ettöl.
2011. márc. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Félre ne értsetek, tudom, hogy normális és természetes, csak nem gondoltam volna, hogy ilyen korán kezdi
2011. márc. 24. 19:37
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém most 15 hónapos, és lassan 3 hónapja dörgöli oda magát az etetőszékben a lába közötti pánthoz, sőt a bevásárlókocsiban is ezt csinálja.. Gondolhatod. Nyilvános helyen néha tök ciki.. De nem piszkálhatom.. Mondjuk azért megpróbálom elvonni a figyelmét a dologról és visszazökkenteni de nem mindig sikerül..
2011. márc. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Na ezt még nem hallottam :) És kisfiúk is csinálják? Nekem 1 éves a fiam, de még nem vettem észre nála semmi ilyesmit.
2011. márc. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Az én fiam is ritkán,de néha húzogatja a kukacát:))

Kezd rájönni,hogy van ott valami:)))

Én csak mosolygok rajta:)

2011. márc. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Én 21 hós kisfiam fürdés közbe piszkálgatja és vigyorog is érte,de máskor nem-De!Én óvónéni vagyok és alvás alatt-előtt nap mint nap találkozok olyan kislánnyal,kisfiúval aki szívesen gyömöszöl oda takarót,alvókát,vagy a kezét....nem kell belőle problémát csinálni,mi is a figyelemelterelést tanultuk róla,azzal próbálkozunk...
2011. márc. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Ő is élvezi, ha a punciját izgatja. Ez még nem olyan maszturbálás, mint később és egyáltalán nem kínos, teljesen normális. Hozzá tartozik a fejlődéshez.
2011. márc. 25. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!