Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ilyen szélbe is kiviszitek...

Ilyen szélbe is kiviszitek babakocsival levegőre a babát?

Figyelt kérdés
2021. dec. 12. 12:44
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
76%
Én nem, de nem a szél miatt, hanem mert még esik is mellé. Ha csak szél vagy csak eső lenne, az nem zavarna, de együtt tiszta ítéletídő van kint.
2021. dec. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
76%
Mi most voltunk a 16 hónapossal babakocsival sétálni. Jól felöltöztettük, overál, sál, sapka, kapucni, vastag takaró, a babakocsi karimája fel... szélvédett volt, mi fagytunk csak meg a szélben. :D
2021. dec. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Itt süt a nap nálunk. Csak a szél
2021. dec. 12. 12:50
 4/18 anonim ***** válasza:
72%

Igen.

Sapka a babán ( nyilván kabát, takaró is), a mózeskosárban van, teljesen felhúzva a kupola és a Mózes saját takarója, vagy minek hívják azt a szövet cuccot, ami ráillik a kosárra és picit fel is lehet hajtani. odabent totál szélcsend van és pár fokkal melegebb is, ha bedugom a kezem, ott kajak jobb idő van mint kint 😊

2021. dec. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
74%
Nem, ennyire nem vagyok frisslevegő-fetisiszta. Nem azért mondom, de aki eddig írta, hogy kivitte, az gyakorlatilag elszigetelte a babát a sok ruhában meg a lecsukott babakocsiban a külvilágtól. Ugyanezt az eredményt úgy is eléri, hogy kiszellőztet a lakásban, csak akkor még a gyereket sem kell 4 réteg ruhába beöltöztetni. De ez csak az én véleményem, nyilván aki akarja, nyugodtan vigye ki.
2021. dec. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
72%

Nem. Nem vok mazochista.

Semmi baja nem lesz a gyereknek ha ma nem megyünk sétálni.

2021. dec. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
36%
A kinti séta nemcsak a babának kell, hanem az anyának is. Én nem tespedtem a lakásban az otthoni évek alatt, ha tehettem, vittem a babát és róttam vele az utcákat. Addig is kicsit nyugalom volt, és lemozoghattam az anyukavalagam :D Persze ha erős jeges szél volt vagy eső, akkor nem vittem. De amilyen idő most felénk van pl. (süt a nap, kicsit fúj a szél) simán kivittem.
2021. dec. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
54%
Hidegben nem viszem ki, leginkább magam miatt, mert fázik a fenekem. Jó időben vagyunk kinn eleget. A gyerek meg felnő minden napos benzingőz/szmog inhalálás nélkül is.
2021. dec. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
39%

Amig mozesben aludt siman meg kisebb esoben is (volt ilyen esovedo ra), nekem akkor is jol esett O meg orakig aludt.


Viszont 8 hos kora ota sportkocsizunk az szerintem tok mas. Most 16 hos, a jatszoteren lefagy a keze es senki nincs ott a babakocsiban meg a szel kifujja az arcat. Nem is elvezi szerintem. Csak gubbaszt benne es nez elore... van rajta labzsak is. gyogyszertarba vagy boltba megyunk ilyenkor max ami

Kozel van es vedett helyen vagyunk egy ideig nezelodhet. De sporttal csak ugy tologatni ebben az idoben netto kicseszes a gyerekkel szerintem.

2021. dec. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
37%

2# vagyok

Ez nem fetisizmus kérdése. Itt a nap sütött, csak fújt a szél. Hétköznap apuka kora reggeltől késő délutánig nincs velünk, ő imád sétálni, így hétvégén megyünk. Nem antarktiszi hideg volt, csak a szél fújt. A gyerek is igényli a kimozdulást. Esőben, -20 fokban nyilván nem tolom ki, de azért ne fogjuk már rá a mostani időre, hogy 4 fal közé szorít minket.

Persze, én Pest megyéből írok, Bp mellől, máshol lehet zordabb volt az idő.

2021. dec. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!