Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normalis ha igy csinal a babam?

Normalis ha igy csinal a babam?

Figyelt kérdés

Van egy majdnem 9 hos babam. Soha nem volt egy jo alvo de most egyre rosszabb forgolodik,fel ul almaban. Sokszor vissza kell ringassam ilyenkor ( sajnos csak az segit neha cici) , hogy vissza tudjon aludni melyen. Ringatas kozben mikor felalomban van mindig annyira rugdalozok az egyik labaval, hogy gondolom nem tud mely alomba kerulni es 100 ev mire le tudom tenni. Neha csinalja az egyik karjaval is csapkolodik ossze vissza de kozben “alszik”.

Mas babaja is csinalja ezeket?



#Rossz alvo baba #Labmozgas
2021. dec. 14. 19:53
 1/3 Neni83 válasza:
72%

Növekedési fejlődésnél vannak hasonlók.

Esetleg nem érte nagy változás?

Költözés, új házikedvenc, sok látogató stb...

2021. dec. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem semmi nagy valtozas
2021. dec. 14. 20:16
 3/3 anonim ***** válasza:
Mozgásfejlődés beindulása. Nálunk ilyenkor kapott matracot az ágyunk mellett és ott kezdtem altatni, majd 11 hónaposan költözött a saját szobájába a saját földön lévő házikóágyába. Ha kellett mellette feküdtem/aludtam, úgy szoptattam.
2021. dec. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!