Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan zajlott nálatok a...

Hogyan zajlott nálatok a pohárra szoktatás?

Figyelt kérdés
Eddig cumisüvegböl ivott 13 hós kislányom. Próbáljuk elöször a csörös poharat vagy rögtön pohárral? Ès müanyag vagy üvegpohárral? Nálatok hogy ment?
2010. szept. 6. 18:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Az én 11 hónapos kisfiam műanyaggal próbálkozik. Az üveget rögtön földhöz vágná.

Először csak üresen adtam, hogy szokja. Utánzásból már emelgeti a szájához, a vizet még magára borítja.

2010. szept. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az én 15hós fiam is csak magára borítja és nem érti meg,hogy ne emelje annyira magasra.De már tudja,mire való és ő is próbálgatja.Közben pedig olyan komoly fejet vág...Megzabálom.:)
2010. szept. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
előző vagyok...bocsi és nálunk azért megy a csőrös pohár is,majd lassan megszokja,hogy a cumisüveg hanyagolós lesz!
2010. szept. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Oda adtam neki a poharat üresen, aztán fogtam neki és ivott belőle...

Semmi cécó nem kell hozzá

2010. szept. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez jó kérdés. A 9,5 hónapos fiam sem iszik még pohárból, a vizet cumisüvegből adom neki, most raktam rá fogantyút, de az a hepje, hogy állandóan ledobja a székéből a földre. Üdítőt (ízesített vizet) avent csőröspohárból adok neki, azt már nagyjából tudja használni, de néha azt is rágja.

A pohárra szoktatás megmondom őszintén szerintem az én hibámból nem megy, mert nekem nincs türelmem itatni, miözben rágja a poharat, tetszik neki, hogy kocog rajta a foga, és kortyonkét félrenyel, köhög tőle, majd a fele víz a nyakában köt ki. Nyáron még ok volt, de ilyen hűvösben már annyira, hogy az egész pólója tiszta víz lesz egy ivásnál...

Szóval ez nálunk is kérdés, lehet, kipróbálom ezt az üre pohár adást. Az pici üveg kávéspohár helyett vettem már egy micimacis műanyagot, azt ha eldobja sem baj, és inkább ezt rágja. A hátamon is felállt a nemlétező szőr, mikor az üveget kocogtatta.... nekünk ezért van lekerekített szélű műanyag poharunk.

2010. szept. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!