Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szobatisztaságra szoktatás...

Szobatisztaságra szoktatás közben, ha ő szól, de én nem veszem észre egyből, vagy túl későn érek oda és bemegy, az nem veti nagyon vissza ugye? Nálatok ez hogy volt?

Figyelt kérdés
Napközben, inkább délutánonként, ha délelőtt már kakilt, akkor csak kisnadrág van rajta. Úgy veszem észre, hogy ő szinte mindig szól, csak van hogy csinálok valamit pl a kert végében, és egyfolytában szólongat hogy anya, ezért nem tudom, mikor szól a pisi miatt, és nem megyek oda hozzá minden alkalommal, van hogy a pisi miatt szól és ilyenkor ugye bemegy. De mindig mondom neki hogy semmi gond, meg ügyes volt csak én nem figyeltem. Ez remélem nem veszi el a kedvét nagyon... Csak nemrég kezdtük, de ügyesen csinálja eddig.
2011. jún. 19. 17:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem fogja visszavetni. De én a heyledben mivel kertesházban vagytok nem adnék még kisnacit sem rá ilyne kánikulában. Had legynwe kicsit kiskutya:)
2011. jún. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg, ez megesik szerintem minden anyukával, akinek a kicsije kezd leszokni a pelusról. Főleg, ha nem csupán a gyerek a dolga :) Az enyémekkel is megesett, hogy szóltak, de vagy már picit későn vagy én nem figyeltem, nem hallottam, vagy ahogy te is írtad, épp a kert végében dolgoztam és mire odaértem, becsurgott... Ilyenkor megbeszéltük, hogy nem az ő hibája, ő nagyon ügyesen szólt, csak én voltam lassú :) Viccesen elütöttem a dolgot. Mégis mind könnyen, gyorsan lett szobatiszta..
2011. jún. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ez a tanulási folyamat része. Hamarosan megtanul majd "annyival előbb" szólni, hogy ne csurranjon be már, illetve megtanulja majd tartani is annyira, hogy eljussatok a célhelyre.

Csak így tovább!

2011. jún. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Megnyugodtam:)

Muszáj rá a kisnaci, mert homokos meg piszkos kézzel is nyúlkál a kukacához, és félek hogy valami baja lesz. Mert mostanság állandóan a kukacot piszkálja:)) Két napja jobban fel is húzta magának, mert eléggé le volt tapadva, most már félig tökéletes:)

2011. jún. 19. 18:34
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem gond ha nem rendszeres.nálunk is előfordul,pl. sétánál h szól,de mire fához érünk,a gatyába csurog.
2011. jún. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ma délután 3x is szólt, pontosabban odaállt a bilihez, én meg ugrok és lehúzom a gatyót, de egyszer becsurgott egy kevés, gondolom nagyon koncentrált a játékra:)
2011. jún. 19. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!