Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 honapos babanak jatekfejlesz...

9 honapos babanak jatekfejlesztos jatek?

Figyelt kérdés
2021. dec. 19. 23:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Matatókocka
2021. dec. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
játékfejlesztős játék? az mi?
2021. dec. 19. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Fejlesztos jatek 😂🙈
2021. dec. 20. 10:41
 4/6 anonim ***** válasza:

Semmi,nem fog játszani 2-5 percnél többet az égadta világon semmivel.:D

Ha már matat hagyni kell,komolyan,az az egyetlen ami érdemben leköti és fejlődik is a motorikus képessége ahogy pakolászik.Én annyi drága és mindenféle játékot vettem,hogy egy egész boltot nyithatnék,de mindig talált magának más elfoglaltságot ami sokkal jobb.Tanuló kutyus minden sz*rsága megvan,fa játékok (még a forma behelyezőssel el is volt egy darabig..),több táska és dobozos megablocks,puha kockák,forma bedobók,hangot&fényt produkáló kabalák és játékok,mini zongora (még állathangok is vannak rajta..),kisautók és nagy autók,golyópálya,tényleg minden sz*r van itthon látástól vakulásig.

Kezébe adtam egy játékot azt félre dobta,majd talált egy wc papír gurigát és fél órákat el volt vele.


Na? Ki érti ezt? Sebaj,ha lesz testvér talán úgy érdekesebb lesz.Vagy majd ketten dobják félre a játékokat és passzolhatom el őket..:D


De azok között amiket felsoroltam van pár fejlesztő is amiket ki lehet próbálni,első sorban mondjuk a forma bedobókat és forma behelyezőket ajánlanám.Vannak színesek,állatosak,tárgyasak,autósak is,és nem egy drága darab a fa verziót 1-3 ezer forint közt megkapod.

Esetleg kis baba könyveket,a jobbakban nem csak képek vannak hanem tapintható változatos anyagok is (pl báránynak ki van cserélve a bundája papírról puha bolyhos textilre).Ha mutogatod neki nem csak az anyagot a benne lévő dolgokat is meg tudod nevezni.Ha ki nem is mondja meg fogja jegyezni,hogy mi micsoda szép lassan.:)

2021. dec. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 kriszpo ***** válasza:

Távirányító, mindenféle (fólia)guriga, csomagolóanyag a háztartásból.

A lényeg, hogy nem olyan játékok, amiket több ezer forintért vásárolsz meg, hanem amire nem is gondolnál és mégis elbohóckodik vele hosszú percekig.


Komolyra fordítva a szót: Reklám nélkül. Ha felmész bármely nagy, online játékbolt weboldalára, akkor ott tudsz szűrni nem, kor, ár és játéktípus szerint.

2021. dec. 21. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
57%
Ird be az internetre. Ötletek, tanácsok, játékok 9 hónapos baba fejlesztésére. Rengeteg dolog van otthon a lakásban, nem kell egy filért sem költeni és boltba rohangálni.
2021. dec. 26. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!