Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hobbi játékfejlesztők vannak itt?

Hobbi játékfejlesztők vannak itt?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy van egy (szerintem) tök jó játékötletem, viszont egyedül kevésnek érzem magam a megvalósításához. Magával a kódolással nincs bajom, viszont a design az nagyin nem adja magát, nem tudok semmit kitalálni ami működne.

Ezért arra gondoltam, hogy ha van más is aki így hobbiszinten fejlesztget, azzal társulhatnánk (felőlem amúgy lehetsz akármilyen szinten, de én jelenleg egyetem és munka mellett azért nem tudok olyan sok időt belerakni).


A játékről annyit, hogy egy felülnézetes stratégiai/világépítő játék lenne, Unityban.



2021. okt. 26. 10:59
 1/10 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
30%

most vagy teged lopnak meg vagy te lopod meg

igy megy ez a szoftver iparban,

rengeteg idot kodolsz es elveszik toled es ok profitalnak belole

oke ha neked nem gond mindegy csak eleg nagy csalodas lehet hogy te az eredmenyt se kapod meg se a penzt

ahoz hogy hasznalhasd meg kell majd venned vagy "el kell lopnod"

2021. okt. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ezt most a Unityra érted?
2021. okt. 26. 13:19
 3/10 anonim ***** válasza:
40%
Van egy mondás: a cél terv nélkül csak álmodozás. Nagyon solid tervet kéne felvázolni ahhoz, hogy bármely komoly ember ilyesmit egyáltalán fontolóra vegyen. Ötlettel így is tele a padlás...
2021. okt. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Maga a játék ki van dolgozva. Le kell implementálni, valamint kéne hozzá egy jó GUI. Viszont nem is "komoly" embert keresek, hanem aki hozzám hasonlóan kedvtelésből szívesen foglalkozna vele :)
2021. okt. 26. 17:10
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

én hobbi szinten csinálom, szintén programozóként, de nekem vannak haverok akik segítenek grafikában

jobb lenne, ha csapatot szerveznél, mert akkor kényelmesebb megoldani a dolgokat és a párhuzamos munka gyorsabb, mintha egyedül csinálnál mindent is

2021. okt. 27. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
40%
Figyelj, hogy akarod hogy bárki foglalkozzon vele, ha még neked sincs rá időd? Egyébként mit értesz ez alatt hogy "ki van dolgozva"?
2021. okt. 27. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

#5 anno még volt rá egy csapat, de aztán szépen sorban leléptek az emberek, ezért gondoltam hogy itt próbálok szerencsét.


#6 még mindig nem érted amit mondok 😃 én is foglalkozok vele, de nincs rá sok időm. Ezért olyan embert keresek, akit ez nem zavar, akinek nem az a lényeg hogy minél előbb kész legyen, hanem hogy hobbi szinten foglalkozzon vele.


Az alatt, hogy a játék ki van dolgozva azt értettem, hogy a játékszabályok, menete stb megvannak. Tehát nem ott kell majd ötletelni hogy "hmm ez most akkor hogy is legyen".

2021. okt. 27. 09:49
 8/10 anonim ***** válasza:
25%

"Az alatt, hogy a játék ki van dolgozva azt értettem, hogy a játékszabályok, menete stb megvannak. Tehát nem ott kell majd ötletelni hogy "hmm ez most akkor hogy is legyen"."


Ez nulla.

2021. okt. 27. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Pont mint a válaszod értékelése BUMM

Amúgy azt előre bocsátom hogy nem én voltam, nem szoktam saját kérdés alatt értékelni.


Projekttervet nem írok, mert időbeosztás és rendes csapat híján feleslegesnek érzem, a feladatok adottak, nem tudom mi kellene még bele, de ha elmondod és látom értelmét akkor lehet lesz hozzá az is rövidesen :D

2021. okt. 27. 10:29
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy mi ez a sok barom kommentelő itt. Ezeket is lehúzta az élet, na az fix. xD

Hát figyelj kedves kérdező, én 5 éve foglalkozom Unity-vel, kisebb-nagyobb kihagyásokkal. Sosem terveztem, hogy komolyan fogom venni valaha is a fejlesztést, így 5 év alatt az alapokat megtanultam, valamint néhány ötletes és logikus kódot már írtam is. Hihetetlenül lelkes vagyok ennyi év után is felé, türelmem pedig szinte végtelen.


Eddig csak play store-ba publikáltam néhány játékot, most készülőben van egy PC-re is. Nem kis projectek, viszont egyedül progizok. 2-en segítenek időnként, de lényegében csak ötletelésben és tesztelésben. Semmi különb.

Ha még 1 év alatt nem sikerült csapatra lelned, én állok a rendelkezésedre.

2022. jún. 28. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!