Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A siket szülők honnan tudják,...

A siket szülők honnan tudják, hogy sír a kisbabájuk?

Figyelt kérdés

Oké, nappal látni lehet.

De amikor este van, és alszik a két szülő, honnan tudják, hogy enni kér a baba?



2021. dec. 21. 09:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Van pl olyan bébiőr aminek a szülői egysége egy karóra ami rezeg ha sír a baba, de biztosan vannak külön erre a célra kifejlesztett eszközök is, illetve nekik más érzékeik erősebbek, együttalvásnál pl biztosan feltűnik nekik valahogy.
2021. dec. 21. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Tatám süket volt és náluk ha szólt a csengő akkor villogott egy lámpa. Szerintem nem lehetetlen beszerelni egy hangérzékelőt a baba ágya kötelébe ami villog a szülőknél, ha hangot érzékel.


Ez egy elképzelés, nem tudom van-e ilyen.

2021. dec. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
Az én babám éjjel rúgkapálni kezd, ha éhes, együttalvásnál erre ébredek (de nem vagyok siket). Ők talán az ágy mozgását, rezgését is érzik.
2021. dec. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan apuka halló, én hallássérült vagyok (hallókészülék nélkül totál siket, hallóval meg kb 80%-os hallásom van, de éjszaka anélkül alszom). Apa ébreszt éjszaka, vagy ő megy át, de ha nincs otthon, akkor mellettem alszik, és a rúgkalapálására, mocorgására instant ébredek. Nappal meg hallom, de biztonság kedvéért két telós bébiőröm van, és látom a telóm felső sarkában telózás közben, de ki is tudom nagyítani teljesen, ha pont telózok.
2021. dec. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha pont nem telózoky
2021. dec. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ag, értem, köszönöm!
2021. dec. 21. 10:51
 7/7 anonim válasza:
Vannak ilyen rezgős eszközök
2022. jan. 26. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!