Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miből lehet tudni, hogy egy...

Miből lehet tudni, hogy egy baba hall-e?

Figyelt kérdés
Néha olyan,mintha nem hallana.Szólok hozzá,de nem reagál,csak,ha észrevesz.Máskor meg,ha alszik,és megcsörren a telefon,vagy vmibe belerúgok megrezzen,vagy ha a pl a konyhába elindítjuk a robotgépet.egyszer olvastam,hogy a Weisz Fanni anyukája mondta,hogy sokáig nem jött rá,hogy a lánya siket,mert a rezgéseket észlelte,és olyan volt,mintha hallana.Ma megnéztem megijed-e,sikítottam egy nagyot,de semmi,de a hintája zenéjét mintha hallaná,vagy például a telefonba is ha beszélnek neki,olyan mintha hallaná,vagy ha skypeolok,keresi honnan jön a hang.szóval néha olyan mintha minden ok lenne,néha meg nem 4 hónapos baba

2013. márc. 19. 16:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
mi férjemmel úgy teszteltük le, hogy elindítottunk egy zenét nem túl hangosan és fülessel rátettük aztán az erősítőn húztuk jobb fülre majd bal fülre (monóra) így mindig elfordította a fejét, ahova éppen húztuk)... próbáljátok ki!
2013. márc. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekunk a korhazban szuleteskor bemertek a fulet. A balt nem tudtak vissza kellett menni a Sote-ra (szigony utca). Egy geppel egy mp alatt bemerik.
2013. márc. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
hát én megnézetném ha a sikításodra nem reagált... veszteni nem vesztesz vele, Te is megnyugszol.
2013. márc. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Van olyan gép, amivel pontosan be tudják mérni a baba közreműködése nélkül. BERA-nak hívják. Szerintem a házi praktikák pontatlanok, mert lehet h csak bizonyos frekvenciákra nem reagál. Ehhez szakértő kell, mert bármekkora is a hallásvesztés, időben el kell kezdeni gondozni,h ne legyen rosszabb. Én a helyedben kérnék beutalót a háziorvostól fül-orr-gégészetre, ezek a vizsgálatok ingyenesek. Jobb félni mint megijedni. Remélem nincs semmi gond amúgy, lehet a baba csak kicsit lusta még, nincs kedve mindenre reagálni:)
2013. márc. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek,már kaptam is időpontot
2013. márc. 19. 17:26
 6/6 anonim válasza:
Végül mi lett az eredmény?
2017. jún. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!