Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan, aki születése...

Van itt olyan, aki születése óta siket gyermeket nevel?

Figyelt kérdés
1 hónapos kisbabánk semmilyen zajra, emberi hangra nem figyel fel, hallásvizsgálatra csak későbbre kaptunk időpontot. Nagyon aggódunk, mi lesz, ha kiderül, nem hall. Szeretnék tapasztalatokat hallani.

#siket #hallássérült gyermek
2015. aug. 1. 12:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Ijesztő, váratlan zajokkal próbálkoztatok látótéren kívül, hogy összerezzen-e?

Taps, fémedény földre ejtése, stb?

2015. aug. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Hova fogtok menni vele vizsgálatra? Bethesda kórházat ajánlom. Szerencsére nálunk kiderült,h nincs gond, de meg voltam velük elégedve.
2015. aug. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Igen, kulcscsomó földre ejtése, hangos taps, kiabálás, olyankor is, amikor épp elalvóban van, de semmi reakció. Pécs környékiek vagyunk, úgyhogy Pécsre, de csak szeptember elejére volt időpont.
2015. aug. 1. 12:57
 4/17 anonim ***** válasza:

nálunk úgy volt, amikor hazahoztam az újszülött babát szülés után, már jött is kötelezőszerűen a gyerekháziorvos hozzánk, átnézte(ülésbe húzta tartja e a fejét stb), közte a hallást is vizsgálta egy kis szerkezetet tett a füle mellé, és azt ondta, hallása rendben.

ilyen nálatok nem volt...?

2015. aug. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Mikor megszületett nem csináltak hallás tesztet? Esetleg magánorvosban nem gondolkoztatok? Tudom fizetni kell, de legalább nem kellene olyan sokat várni. Valamint ott azért alaposabbak, és türelmesebbek a betegekkel.
2015. aug. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
A kórházban volt hallásvizsgálat (berregő hangot játszottak le, ha fintorgott/ valami reakciót láttak, beixelték, hogy jó a hallása - tehát szubjektív hallásvizsgálat volt). Gondolkoztunk magánorvoson, próbálunk keresgélni, időpontot kérni. A háziorvos itthon a hallását már nem vizsgálta, mivel a kiskönyvben ugye ez már ki volt töltve.
2015. aug. 1. 13:11
 7/17 anonim ***** válasza:
Kaposváron van a kórház környékén egy hallásközpont. Én csak jót hallottam róla, és nincs is messze Tőletek.
2015. aug. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Pécsett a felnőtt FOG szerintem a legjobb az országban, de gyerek kérdésben sajnos nincs tapasztalatom.
2015. aug. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Én Gerlinger Imrét ajánlom, nagyon jó szakember:

[link]

2015. aug. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Köszi, megpróbálkozunk vele. Sajnos árakat nem ír és a bejelentkezés oldal sem jön be, de majd telefonálok hétfőn.
2015. aug. 1. 13:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!