Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor vetted észre, hogy a...

Mikor vetted észre, hogy a babád "szeret" téged, ragaszkodik hozzád?

Figyelt kérdés
Kislányom 7 hónapos.Ha a kezembe veszem ellök,karmol,rúg,harap.Olyan mint egy vadmacska.Vajon fog ez változni?
2010. szept. 7. 08:38
 1/10 anonim ***** válasza:

15 hónaposan kezdett ragaszkodni hozzám. Addig az ördöggel is elment volna, akárkivel vígan. Sosem akart hozzám bújni, meg semmi ilyesmi. 15 hónaposan is csak azért volt sztem ez a változás mert akkor vigyázott rá először más rajtam és az apukán kívül.

Most 18 hónapos és most már az megy, hogy ha játszik akkor időnként odafut hozzám, megölel és szalad tovább.

2010. szept. 7. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Sajna úgy vettem észre, hogy belázasodott. Senki sem kellett neki, csak én.
2010. szept. 7. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Úgy egy éves kora körül odajött átölelt megpuszilt.

Minden este fürdés után apával kapunk egy dupla ölelést és néha dupla puszit is.

19 hónapos

2010. szept. 7. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

6 hónap körül kezdett el "bújni", de addig is csak nálam és az apjánál nyugodott meg.

Szoptattam, és fiú....Azóta is nagyon bújós.

Lehet hogy csak nagy a mozgásigénye, és mászna-menne?

2010. szept. 7. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ahogy olvasom a válaszokat,elszomorodtam,nagyon soká kezdenek a babák ragaszkodni.Titeket ez nem bántott?Miért van ez,Bocs a hasonlatért,de egy kis állat rögtön bújós,az embergyerek miért nem?
2010. szept. 7. 08:54
 6/10 A kérdező kommentje:
Igen nagyon mászós,minden érdekli,csak én nem:((
2010. szept. 7. 08:54
 7/10 anonim ***** válasza:

Azért mert mászkálós, ahogy írtátok. Az enyém nem sajtkukac, szinte az elejétől fogva ragaszkodik hozzám, már 1-2 hónaposan bújós volt:)



A tied másként mutatja ki, ezért ne legyél rá mérges.

Este próbáld picit nyugodtabbra venni a dolgokat, ringasd, ölbeli játékok, hátha akkor fogékonyabb ezekre a dolgokra.:)

2010. szept. 7. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Lányom 2 éves, de úgy veszem észre, hogy az apja a szent. amint hazajön a munkából nem vehetem én fel mert elkezd hisztizni. Amúgy szokott bújni, cirógatja a fejemet, de én is úgy érzem mint te, hiába teszek meg bármit mégis elutasító.

Talán jobb lesz mikor oviba megy jövőre és engem is kevesebbet lát :(

2010. szept. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

az enyém elejétől fogva anyás, kislány, 20 hónapos múlt. de már egy pár hónapja nem szereti, ha felveszem...ha megüti magát stb, akkor elkezd sírni, nagyon, kap egy puszit a bibire, és annyi, elmúlt. a felvételt már nem igényli. (hálistennek).

de pl. ha kérdezem tőle, szereted anyát? akkor a kis fejével odabújik, és mondja, hogy "mmmmmm". :)))

magától puszit nem ad, csak kérésre. viszont ha az apjával elmennek vhova ketten, és aztán újra találkozunk, akkor nagyon örül nekem, annnyaaaaaaaa! és odarohan. :)))

néha ritkán magától megsimizi a kezemet, ezt csak pár hete. sztem ez gyerekenként változik. majd a tied is kimutatja vhogy, ez biztos.:)

2010. szept. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Első vagyok: Van egy elmélet ami szerint sok gyerek azért nem fut anyához mert jól kötődik. Én nagyon soka hordoztam magamon. A hátamon is, nem is babakocsiztunk. Tehát neki az volt a természetes hogy rajtam van, ezért nem kellett neki plsuzban szeretet-tankolni (ez az amikor rohan oda hozzád, hogy anyaanya) mert mindig ott voltam. Sosem volt járókában, mindig reagáltam a jelzéseire, így szerintem nem is volt egyszerűen anyahiánya. Mondom, nálunk akkor lett kicsit anyás mikor elsőzör vitték "bölcsibe" pár órára. Onnantól kezdett anyás lenni, hisz rájött, hogy létezik olyan hogy anya nincs ott. Amíg ott voltam "nem kellettem" :DDDD


De amúgy sztem típus kérdése is. Az enyém is nagy sajtkukac....

2010. szept. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!