Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor fog járni?

Mikor fog járni?

Figyelt kérdés

Pár napja lèpegetezt a fiam egyet-egyet.

Ma sikerült neki 5-6 lépés, egész délután lèpegetett, egyre stabilabbá,de mindig csak 3-4-5 lépést.

Innentől általában mi a következő és mennyi idő kb? Nyilván minden baba más,de mégis


2021. dec. 22. 21:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy írod minden baba más.

Egyik gyerekem miután megtett pár lépést 1 hónapig felállni sem volt hajlandó kapaszkodás nélkül, majd egyszercsak fogta magát és kisétált a konyhába, megfordult, majd vissza. Kb. 15 méter egyben esés nélkül.

Másik totál fokozatosan haladt napról napra pár lépéssel növelte csak. Neki 1,5 hónapba telt, hogy összefüggően megtegyen pár métert és még utána is sokat esett.

2021. dec. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%
Az én lányom ahogy meg tette az első pár lépést utána már folyamatosan menni akart. És próbálgatta is, nem tartott sokáig.
2021. dec. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Kisfiam az első önálló lépései után minden nap egyre többet lépett. Napokban lehetett nála mérni a fejlődést. Pár nap alatt megtanult járni. 3 hete megy, de már az utcán is sétálgat, egyre kevesebbet esik el.
2021. dec. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nalunk meg teljesen mashogy volt,mint amit elkepzeltem. 13 honaposan tett nehany lépest es utana semmi, 2 honapig egy lépest nem tett. Aztan 15 honaposan egy nap felallt es konkretan szaladt. El se hittem, mondom almaban gyakorolt a járást a gyerek vagy mikor?:D
2021. dec. 23. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
84%
Nálunk azonnal, ahogyan megtett pár lépést, rögtön járni is kezdett 13 hónaposan.
2021. dec. 23. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Ma ndenkiè hasznos volt

Kellemes ünnepeket kívánok !

2021. dec. 23. 06:18
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem pont a 18.hónapban döntött úgy,hogy egyszer csak elsétál a konyha széktől a szoba kanapéig.

Már nagyon aggódtam,hogy orvoshoz kell fordulni vele,de végül határidőre gond nélkül elindult.

Valakié már egy évesen szalad..változó.:D

2021. dec. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!