Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csak az én gyerekem ennyire apás?

Csak az én gyerekem ennyire apás?

Figyelt kérdés

A 15 hónapos kislányom napról napra jobban utál engem. Mindig szerette az apját, de engem is korábban.


Éjszaka, ha felkel az az első szava hajnali 2-kor, hogy "Apa!". Ha órákig nem lát a kislányom, akkor sem keres (még ébredés után sem!). Egész nap az apukája után szaladgál vagy éppen mamák után, ha jönnek. Mindenkinek az ölébe kéredzkedik, csak az enyémbe nem. 2 napja sír tőlem... Ha kérdezik tőle "Hol van anya?", akkor nem reagál, nem mutat rám, nem keres. (Egyébként ha 1x bemutatsz neki valakit/valamit, onnantól kezdve mutat rá, még hetekkel később is.)


Olyan rosszul esik, hogy már 3x is sírt, ha meglátott.


Amúgy szerintem egyrészt mindenki érdekes neki, aki nem anya (ez természetes, hiszen csak engem lát szinte állandóan), másrészt most 2 hete MMR oltást kapott és 2 szemfoga jön. Azóta velem küzd minden egyes evésnél (alapból rettenes evő). Hisztizik, mert nem akar öltözni, pelust cserélni, aludni, hajat szárítani, fogat mosni stb. és persze velem küzd állandóan emiatt, az apjával meg csak játszik.


Másnak is volt már ilyen? Meddig tarthat ez az időszak? Kinövik egyáltalán?



2021. dec. 25. 15:33
 1/6 anonim ***** válasza:
72%

Teljesen természetes jelenség.

A lányok alapban apásabbak

2021. dec. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nemrég én is feltettem egy hasonló kérdést 😉😉

https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak..

2021. dec. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
62%
Enyém 2 éves, ha 10 percig nen lát már keres, nem is tudok nélküle lenni ha ébren van. Pedig apja is mindent csinált vele szuletesetol.
2021. dec. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
3 éves, enyém is ilyen, egy hétre is elmehetek tőle aztán.
2021. dec. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
18 hónaposom is apás. Nem ennyire, mert nálunk a férjem is "kínozza" a gyereket fürdéssel, pelenkázással stb., de mindig mindenki érdekesebb, mint én, ha van még valaki a környékünkön. Azért egy idő után keresni kezd. Én igazából nem bánom, hogy ilyen, örülök, hogy mindenkivel elvan.
2021. dec. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2 és fél éves a lányom. Detto ez. Amikor szoptatom akkor is képes az apjának utasításokat adni, hogy ne menjen ki a szobából. Apa a minden.. a fiam meg anyás.
2021. dec. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!