Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor kezdett végleges lenni...

Mikor kezdett végleges lenni a kisbabátok szemének a színe?

Figyelt kérdés
4 hetes a kisfiam, nálunk mindenkinek kék a szeme, apánál barna és zöld. Jelenleg még ugye kék a szeme, de érdekelne, mikor kezd el kialakulni a végleges szín.
2021. dec. 25. 17:37
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Nálunk több hónap volt, először kék volt, aztán kékesszürke, aztán barna, és még az is sötétedett... Szerintem kb. 9-10 hónap lehetett.
2021. dec. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%

Elvileg 1 évig változhat.

Öcsém 12 éves, kb 1 évvel ezelöttig barna volt a szeme, már zöld.

Fiamnak kb 1 hónaposan kékült be,nagyon szép kékre, 2és fél éves, meg mindig olyan neki, szürkével született.

Lányom 3 hónapos, kb 1 hónapja zölf neki.

Szóval erre nincs jó válasz.

2021. dec. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
70%
A lányomnak fekete szeme volt, amikor született, pár hét alatt valamelyest világosodott, de olyan 4-5 hónapos kora környékén nyerte el a(z eddig úgy tűnik) végleges színét (mogyoróbarna- nekem is ilyen, nem hiszem, hogy változna neki).
2021. dec. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
70%
Kisfiamnak szinte fekete volt, mikor született, kb. 3 hós korára lett kék. Valószínűleg marad, mert mindkettőnké kék.
2021. dec. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én 6 évesen még tejfelszőke voltam és világos kék szemem volt. A 9 éves képeimen meg már sötétszőke hajam van és barna szemem.
2021. dec. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Úgy 1,5 èvesen a lànyomnak, de neki meghatàrozhatatlan a szeme

Arany szín szürke foltokkal


De a fiam 2 és neki más, kint 1,5 èvesen volt

Nem a szín, hanem az àrnyalat, mert neki sötètbarna, majdnem fekete van.

2021. dec. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
5 éves, most kezdett átmenni zöldbe kékről
2021. dec. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!