Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek kipirosodott,...

Mit tegyek kipirosodott, gyulladt popsival?

Figyelt kérdés

Napjában 6-7x eszik, előtte mindig tisztába teszem, mindig van kaki is. Vízzel mosom, mert nem bírja a popsitörlőt(az is kicsípi). De most ezek mellett is nagyon csúnya lett. Már teljesen kivagyok. Ma már 2 étkezés közti alvása közben is cserélek pelust.

Neogranormont vagy sudokrémet használok.


2010. szept. 7. 16:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Canestennel próbáld kenni, lehet h gomba. de ha nem javul mutasd meg orvosnak.
2010. szept. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 poci-maci ***** válasza:

pedig a sudokrém az nagyon jó nekem is volt ilyen a fiamnál és még 2 pelusozás közben is kentem neki vele eddig nekem bevált ez a krém!!

Mi nívea baby fürdetőt használunk és ugyan ilyen positörlőt is nekem ezek is nagyon beváltak!!!

2010. szept. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Canesten vékonyan majd rá a neogranormon!Nekem mind 2 lányomnál bevált,a barátnőm javasolta anno aki csecsemős nővér és 3 gyerekes anyuka!
2010. szept. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem probald egy kicsit pelus nelkul is hagyni. Ha meg pici a babad es nem maszik akkor vedd le a pelust es egy textil pelust terits ra, hogy ne pisiljen ossze mindent es igy jatszatok. Hagyd szabadon rugdalozni a pelenkazon vagy tegyel ala valamit. Ha mar nagyobb akkor nehezebb egy picit mert ide-oda maszik (nallunk is ez a helyzet) de igy neha hagyom puceran a popsijat mert a levego jot tesz neki. Sajnos a kisfiamnak is ki szokot pirosodni es nagyon csunya.
2010. szept. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én ilyenkor nem használok törlőkendőt, de mint ahogy látom te sem.Én neogranormon folyékony szappannal mosom le,majd leforrázott,leszűrt kamillavirágzattal letörölgetem.Bepanthent kenek rá,és hagyom egy kicsit pucérkodni.Ha nem javul,vidd el dokihoz,mert lehet,hogy gomba.Szájpenésze nincs?Nézdd meg, mert ha van, akkor attól is lehet gyulladt a popsija.
2010. szept. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nálunk a sudokrém semmit nem ért, a bepanten jött be nálunk. A kamillás borogatás is jó ötlet, valamint próbáljatok pelus nélkül is lenni. Pl mi fürdés előtt kb 20 percet pucérkodtunk.
2010. szept. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Nálunk ugyanez volt a probláma.A doktornőnk azt mondta Canestent használjunk.Rettenetesen csúnya,kisebesedett volt a kis popsija.De közbe rájöttem,hogy az őszibaracktól.Nem bírja az ilyen savas,maros dolgokat.Nem adok neki kb:3 hete barackot és már egész szép a popija.

Mennyi idős a babád?

Nekem 9 hónapos lesz a kisfiam.

De szerintem a Sudokrém a legjobb!

2010. szept. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
8 hetes a babám, most szellőztetem a popóját, holnap meg beszerzem a javasoltakat.
2010. szept. 7. 21:48
 9/11 A kérdező kommentje:
szájpenésze szerintem nincs(nem tudom hogy néz ki, de teljesen normálisnak néz ki.
2010. szept. 7. 21:49
 10/11 anonim ***** válasza:
a szájpenész az egy gombás fertőzés,és mivel a lenyelt kaja érintkezik vele,távozáskor fertőzi meg a popót.A szájpenész fehér lerakódás a szájban
2010. szept. 8. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!