Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1,5 éves kislányom pelenkázásn...

1,5 éves kislányom pelenkázásnál, öltözködésnél üvöltve hisztizik, kapálózik, rúg-vág. Néha hányásig. Figyelemelterelés nem játszik nála. Van valami ötletetek? Vagy csak az idő?

Figyelt kérdés
Előre is nagyon köszönöm.
2021. dec. 29. 17:01
 1/9 anonim ***** válasza:
96%

Ezekre tudok gondolni:


-fázik

-hideg a kezed

-nem szereti, ha korlátozzák. Nagyon mozgékony?

-durván öltözteted/vetkőzteted akaratlanul

-érzékeny szenzorosan, ezért nem szeret öltözni/vetkőzni.


Tanács : tereld el a figyelmét! Kapjon meg olyan érdekes tárgyat, amit máskor nem. Pl távirányítót.

Változtass helyet, ahol vetkőzteted. Hátha a környezetváltozás hasznos lesz.

2021. dec. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Érdekes, hogy pont a távirányítót írod 😁😁 a tv az egyetlen, ami olyankor leköti, akkor se lát, se hall, simán bepelenkázom, átöltöztetem. De csak végső megoldásként kapcsolok tv-t, ha pl. menni kell vhova és nincs idő a közelharcra. Az evés alatti videózásról is 2 hete álltunk le, még kérdést is írtam ide.


Mozgékony...az nem kifejezés, abban lehet valami, amit írsz, hogy le van olyankor korlátozva és ez frusztrálja.


Köszi a kommentet!! 😊

2021. dec. 29. 17:33
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Bugyipelust használok. Azt állva, vagy a térdre hasataltatott gyerekkel is kitudom cserélni.

Így sem egyszerű, de legalább nem rugdossa szét semmim

2021. dec. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Bugyipelus!!!!!!!!!!!!!!! Én meg szenvedek itt a hajtogatóssal...tiszta hülye vagyok.

És állva is lehet rendesen megtörölgetni, krémezni odalent? Mert olyan furi nekem így elsőre.

2021. dec. 29. 17:38
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

A bugyi pelushoz le kell venni a nadrágot, amikor ráadod a másiknál nem., a csatos pelust is rálehet adni állva, nem kell lefektetni.

A térdeddel megtartod a popsin a pelust, vagy elöl és becsatolod.

2021. dec. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én már egy éves kora óta bugyi pelenkát használtam a lányomnál, a bútor mellé állt, játszott közben, esetleg mesét nézett és így ki lehetett cserélni. A sima pelenkával is meg lehet ezt csinálni. Krémezni is lehet. Amúgy másfél évesen kb volt egy időszak nála, amikor ellenkezett a pelenkázáskor, de az öltözködéssel is. Szerencsére hamar elmúlt.
2021. dec. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Mindenkinek nagyon köszönöm a segítséget, ezt a bugyipelust 1000%-ra kipróbáljuk!! Hátha kevesebb lesz a tortúra.

Mentek a zöldek!! 🙏😉

2021. dec. 29. 21:23
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Bugyipelus, mindent àllva, menet közben :)
2021. dec. 30. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Persze. Ugyan úgy megtudod törölni, ha kell krémezni. A kanapéra támaszkodik, te mellé térdelsz és "dolgozol"

Nagyon jó találmány 😉


(én a sima pelusnál is levettem a nadrágját, mert addig kalimpált, h az egyik szárából tuti kibújt. A simát is próbáltam állva ráhúzni, de nem tudom olyan jól becsatolni rajta, és sokszor ferdén állt)

2021. dec. 30. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!