Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyünk ilyenkor a csöppsé...

Mit tegyünk ilyenkor a csöppséggel?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Van egy kis 11 napos csöppségünk, és annyi lenne a kérdésünk a párommal, hogy abban az esetben, ha tisztába lett téve, meg lett etetve (bő 35 percet evett), utána meg lett büfiztetve, majd szépen le lett rakva a kis ágyába, viszont nem hajlandó abbhagyni a sírást (már-már ordítást), akkor mi tévők legyünk? Csak simán ignoráljuk? Könyvekben ezt olvasni, hogy néha jobb, hogy kifárassza magát a sírásban, mert ez egyfajta hiszti, aztán majd alszik egy jót, viszont ettől meg mi érezzük rosszul magunkat. Cumit is folyton kiköpi, pedig néha az beválik... Nem fáj a pocija, nem lázas, nem éhes, tiszta pelus van rajta... Ez szerintetek csak hiszti az alvás előtt/miatt? Nektek mi vált be?


Tippeket és tanácsokat előre nagyon köszönjük, mint kezdő szülők! :)



2021. dec. 29. 20:19
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
46%
9-es, mózeskosárról hallottál már?
2021. dec. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:

#6-os: Voltak könyvek, de nem babákról, vagy, hogy hogyan nevelgessük.

#7-es: A párom hordta, de én kidobnám az összes ilyen barom könyvet... A legtöbb dolgo amit írtak az baromság... Csak mivel első gyerekünk, így nem tudjuk, hogy mi az igazság.

2021. dec. 29. 20:39
 13/29 anonim ***** válasza:
54%

Nos az én gyerekem ugyanezt csinálta

Csak a mellkasomon aludt egész nap és kB egész éjjel!

Ha sír tedd a mellkasodra, ha megnyugszik csak rád van szüksége a közelségedre. Legyen veled.

1,5 hónapos koráig a kisfiam csak rajtam vagy mellettem aludt!!!!

2021. dec. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
67%
11-es Hallottam. De az alapján amit írt, úgy tűnik, nincs kiságy. Hiszen éjjel vagy a kosarába altatják, vagy köztük alszik.
2021. dec. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
34%

Ezeket a "tanácsokat" engedd el... hallgass az ösztöneidre, és a kicsire:) csak figyeld az igényeit

Az eleje húzós és fárasztó

De kifizetődő:)

(7es voltam(

2021. dec. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
32%

Őőő... mivel etetted a gyereket?

Lehet attól sír, hogy a könyv alapján banánpörköltöt adtál neki

2021. dec. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm a hasznos válaszokat! :) Most átöltöztettük baba hálószákból rugdalódzóba, és egyenlőre tetszik ez neki, így most csöndben van.


14-es, de van kiságya is, illetve szobája is, de még nem a saját ágyában alszik, hanem a mi szobánkban mózeskosárban, illetve néha köztünk. Gondoltam egy babás kérdésben, ha azt írom, hogy kosár, akkor az ember nem bevásárlókosárra gondol, de tévedtem...

2021. dec. 29. 20:59
 18/29 A kérdező kommentje:
*hálózsákból
2021. dec. 29. 21:00
 19/29 anonim ***** válasza:
37%
Mellre kell tenni. Nem volt neki elèg a 35 perc evès. Vagy csak komfortszopi vagy a közelsèged kell neki.
2021. dec. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
52%

Húzogatja a lábait? Puki, kaki van rendesen?Tápszeres vagy anyatejes? Mennyit alszik napközben?

Ha válaszolsz a kérdésekre akkor megpròbálok pár tanácsot adni ami nekünk bevált.:)

Egyébként nekünk az vált be, hogy becsavartuk egy vékony kis takaròba mint amikor bepòlyáznak egy babát, bekapcsoltuk youtubon a porszívò hangot és láss csodát elaludt:) A kisfiamnak egyértelműen a túlfáradás volt a problémája és mi pedig ringattuk òrákon át mert azt hittük hogy biztosan a kezünkben jò neki… Akkorát rég tévedtünk az biztosxD A mai napig nem szeret kézben lenni (11 hòs), a nagyobbik pedig csak a kezünkben volt el.

2021. dec. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!