Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elsősorban pécsi anyukák,...

Elsősorban pécsi anyukák, akiknek a babáját műteni kellett le nem szállt here miatt? SOS!

Figyelt kérdés
Jövőhéten megyünk az 1 éves státuszra, és kapjuk a beutalót a sebészetre. Ennyit tudok :( a fiam bal heréje sosem jön le, és műteni kell. Annyira féltem Őt és félek. Tudna nekem mesélni valaki hogy működnek a dolgok (pl tényleg kikötik őket??), mennyi ideig tart, hogy viselik a gyerekek, meddig kell kórházban lenni, stb... minden érdekel, nagyon be vagyok gyulladva. Nem csak pécsiek tapasztalatának örülnék, de jó lenne tudni helyileg mi a szokás. Bocsánat hogy hosszú lett a kommentem.
2010. szept. 7. 22:55
 1/5 anonim válasza:

nekem nincs ehhez közöm de sztm annyi mint 1 sima műtét...

jóval kissebb adag altatóval elaltatják, megcsinálját, 1-2 napot bennmarad a kicsi és a végén egészségesen távozhattok

mivel még nagyon kicsi sztm nem is fog emlékezni rá

2010. szept. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A fiamat kaposváron műtötték. 16 hónapos volt. Itt nem kötötték ki. Reggel műtötték, délután hazajöttünk.

Másnap reggel már úgy ugrált, mint akinek semmi baja, a műtét délutánján sirdogált csak picit, de az miatt, hogy a fütyijét is lehúzták, ami fájt mikor pisilt.

Varratot nem szedtek, mert ragasztották a sebet.

Válaszolok szívesen, ha van még kérdésed.

2010. szept. 8. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kedves második! Köszönöm a válaszod, remélem mi is megússzuk ilyen "könnyen". A műtét előtt meddig ehetett, ihatott a kisfiad? És milyen vizsgálatok voltak? Minden érdekel, tényleg nagyon félek. Igazi örökmozgó, és retteg az orvosoktól...
2010. szept. 8. 12:46
 4/5 anonim ***** válasza:

Előtte még hajnalban 5-kor szopizhatott (direkt ez miatt nem választottam el előbb). Előtte vérvizsgálat, altatóorvos vizsgálta és természetesen megnézte a sebész is.

Az én fiam is örökmozgó, így nem pihent utána, de nem lett baja a sebének!

Én jobban féltem tőle mind kellett volna, tényleg nagyon jól viselte!

2010. szept. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! Ez is aggaszt, hogy értessem meg egy 1 éves gyerekkel hogy nem ehet, nem ihat :( Csak lennénk már túl rajta!
2010. szept. 10. 13:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!