Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Két hónapos babám nem akar...

Rizsaa kérdése:

Két hónapos babám nem akar aludni. Az ideg szét ba minden este úgy telik h sír sír sír. ?

Figyelt kérdés
Próbáltam kialakítani egy rutint. Nappal sokat alszik igaz de 7 kor fürdik. Kajci. És ki nyílik a szeme. Nem alszik csak 11 után. Teljesen ki vagyok merulve. De ő is mert sír órákon keresztül annyira álmos , fáradt látom rajta . Mit csináljak ? Volt más is igy ?

2022. jan. 4. 21:44
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem hasfájós? Próbáltad tornaztatni, masszirozni a hasát?
2022. jan. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%

Hat igen. Az én fiam eleinte úgy aludt, hogy este 6-kor fel 8-ig aztan evett és utána csak éjfélkor feküdt le konkrétan aludni. De akkor 4-ig aztan reggel 7-ig evett és reggel 9-ig, mikor teljesen felkelt. Majd először a 4 órás kést hagyta el. Aztan a 7 orasat. Végül az lett, hogy 10-11 körül alszik és 9-kor kel.

Most két éves de ezt az este 6-os alvást meg mindig eljatsza néha.

2022. jan. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
92%
Volt-e más is így? Az enyém kizárólag kézben aludt vagy ha mozgatva volt... Már hallucináltunk a párommal a fáradtságtól. Volt, hogy de. 11kor tudtam lefeküdni az előző esti alvásomhoz, mert a kisasszony akkorra ütötte ki magát rendesen, borzalmas volt! Nappal is csak kézben volt el, különben ordított
2022. jan. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Oltoztesd fel és vidd ki a levegőre babakocsival . Hátha elalszik a hűvös levegőn tologatva.
2022. jan. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:

Fu nem irigyellek benneteket se..

Egyes hasfajos de akkor máshogy sír azt meg ismerem ..

ő úgy alszik (ha alszik xd ) h 11 tol kettőig. Utána négykor kel. Ötkor. Hatkor hétkor. Utána Kb óránként már

2022. jan. 4. 22:11
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Viszed ki levegőre nap közben?
2022. jan. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Nem igen :/
2022. jan. 4. 22:34
 8/28 A kérdező kommentje:
Utalok sétálni sajnos
2022. jan. 4. 22:35
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Érdemes beiktatni a sétát. Neked is jót fog tenni és a babának is. Egy amerikai gyerekorvostól hallottam, hogy a 4 hónapnál fiatalabb csecsemők éjszakai alvás ideje 10-11 óra között kezdődik. Nekem megváltozatta az életem, mert azelőtt ugyanez volt nálunk is. Most hagyom 7:30-8-ig aludni. Akkor még játék aztán fürdés és 10kor ki is dől. Nem minden nap jön be és nem állítom, hogy ez a tuti recept, de nekünk bejött. Aztán, hogy pár hét múlva ha borul minden (mert borulni fog :D) azt nem tudom…
2022. jan. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

Akkor próbáld meg a napközbeni sétát. Nekem ezzel nem volt gondom, mert a kislányommal napi 2x kutyát sétáltatunk. Illetve ő inkább alszik jó nagyokat. És jó alvó is.

De egy rokonom ugyanúgy szenvedett az éjszakával, senki nem tudott este aludni a picikétől. Aztán mi elvittük magunkkal mindig sétálni a picit is, akkor nagyon jókat aludt ő is a levegőn, és anyukája is tudott addig pihenni (már nagyon kivolt szegény). És 3-4 ilyen nap után rendeződött az alvás. Amikor hazamentek ünnepek után, akkor megint nem vitték ki és megint borult minden.


Szerintem egy próbát megér. Ha esetleg a férjed hadra fogható, akkor vigye el ő. Addig te is pihenhetsz.

2022. jan. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!