Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más Baba is sokat bámulja a...

Más Baba is sokat bámulja a kezét?

Figyelt kérdés
Kisfiam 5 hónapos és napi többször is hosszú ideig bámúlja a kis kezét. Kis ujjait kinyitva az arca elé tartcsak nézi nèzi van hogy babakocsiba ,míg el nem alszik azt nézi. Éjjel a sötétben, is a kiságyában fekve ha megébred n3ha . Amugy teljesen egeszséges, vidám Baba.
2022. jan. 5. 21:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Ez teljesen normális :)
2022. jan. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze, sőt ez jó dolog. Felfedezi, hogy az az övé, egy testrész, irányítható, használható, rágható, stb. Ez fontos állomás a fejlődésében, akkor is ha nekünk kis dolognak tűnik.
2022. jan. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Most 10hósan újra nagyon érdekes lett neki, próbálkozik szerintem mutogatni és észreveszi, nézegeti meg mosolyog rá. Nagyon aranyosak ilyenkor.
2022. jan. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én is ilyen voltam.
2022. jan. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányom ma csinálta először. Már el is felejtettem mennyire édesek ilyenkor🥰. Teljesen normális. 3 gyermekes anyuka
2022. jan. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat.Most bézem csak hogy írtam🙈

3 hónaposan is csinálta, most újra kezdte🙂 valamelyik nap kesztyût húztam rá kint mert hideg volt nagyon és úgy le volt döbbenve, Szerintem azt hitte Alien keze lett😆

2022. jan. 5. 23:14
 7/7 anonim ***** válasza:

Nagyon cukik ilyenkor. Egy idő után nemcsak nézegetni fogja, hanem így matatni is vele, mint valami manó.🥰😂


Ebben a korban fedezi fel először, hogy ő külön lény külön végtagokkal és nem a környezetével egyenlő. Teljesen normális fejlődésre vall.😊

2022. jan. 10. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!