Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti sem hagyjátok hogy a tv-t...

Ti sem hagyjátok hogy a tv-t bámulja 5-6honapos babátok, vagy csak az én dilim ez?

Figyelt kérdés
2013. jan. 4. 17:25
 1/10 anonim ***** válasza:
Én engedem , hisz leköti egy kicsit . De nem is nézi csak a fények tetszenek neki a védőnő azt mondta , hogy ne diliskedjek már , mert semmi baja nem lesz .
2013. jan. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Egész kis kora óta megy a tv, de nem érdekli semmi, csak a reklám. Abból is csak az, amiben van zene. Táncol rá, aztán megy tovább.
2013. jan. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem engedem, mert nem tesz jót a szemének és az idegrendszerének.
2013. jan. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A mi kislányunk ugyan 9 hetes lesz, nagyon leköti a tévé, de nem szeretem, ha bámulja. Tudom, hogy még alig lát el odáig, és csak a fények vonzzák, de szerintem nem tesz jót a szemének, sem az idegrendszerének. Ha a pihenőszékben ül, és szól a tévé, akkor háttal van, ha fekszik az ágyon, akkor úgy rakom le, hogy ne lássa.
2013. jan. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én sem szeretem, a szeme miatt sem, és az elektroszmog miatt sem. Most karácsonyra kaptunk egy 40"os tévét, a kb 15 négyzetméteres szobánkba.. Az ágy ott van a tv előtt közvetlenül, a 4 hónapos fiam pedig egész nap ott fekszik. Nem tudom kinek volt ez az okos ötlete... A férjem persze megőrül a tévéért, ezért ha itthon van, akkor is megy ha nem nézi, mondván; a gyerek szereti...
2013. jan. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az amerikai gyerekorvosok szerint három éves korig nem lenne szabad monitor-TV elé kerülni a kicsiknek.
2013. jan. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
mi kaptunk egy dvd-t gyerekdalok-mondókák címmel,és szívesen nézi.mondjuk 2 naponta 10 percet.szép dalok,és animációk vannak benne,az nem zavar ha azt nézi.más nem igazán érdekli szerencsére.ha nincs túl közel a tv,nem idegbeteg műsor megy benne , villódzik,és nem hangos,akkor szerintem nincs gond vele.Ha azt nézzük az összes FP játék villog,zenél,énekel,a tv annyiba más,hogy az képet is sugároz.
2013. jan. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Jaj, az én kisfiam 8 hónapos, és imádja a Minimaxon Noddy-t.(ismételd Noddy-t angolul). Mikor meghallja, hogy kezdődik, mászik át a szobákon, és elkezd visongani, meg rugózik.:)
2013. jan. 4. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem rengeteg dalocskát tanult a kislányom a gyerekcsatornákból. Nincs tv szigor. Nem ül órák hosszat előtte de térül-fordul és ugyebár hallja meg ha ismerős dolgot hall akkor odarohan és táncol vagy mutogatja vagy dúdolja amit ismer. Szerintem ez jó dolog. Nekünk ráadásul egy 57" tv-nk van és alacsony magasságú tvszekrényen. Tehát mikor elé megy akkor csak is közelről tudja bámulni, de ezt magasra nem is lehetne feltenni. Viszont mikor vettük akkor állították, hogy ez mindent tud csak főzni nem. és, hogy már olyan védelemmel van ellátva, hogy garantáltan semmi baja nem lesz a gyerekeknek sem, ha bele is bújnak. Mivel kismama voltam mikor vettük ez első számú szempont volt, mert a párom miatt folyton megy a tv. Még úgy is, hogy mellette számítógépezik. Valahogy neki olyan, hogy napközben része, hogy menjen a tv. Egyébként emlékszem, hogy a leírásában is szerepelt, hogy nem okoz károsodást a szemnek. Nekem egyedül az a bajom, hogy reggel sokszor a Baby tv megy, mert a kislányomnak van néhány kedvenc zenéje benne. Na de az a csatorna.... az van hatással az én idegrendszeremre az tuti! Egy büdös szót sem beszélnek benne, hanem össze vissza nyökdécselnek meg énekelgetnek és minden olyan lelassított vagy nem tudom. Iszonyú retardált egy csatorna...
2013. jan. 5. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Utolsó! Ezen jót nevettem :) azzal a mesecsatornával én is így vagyok. Az én babám még pici ,de egyszer odakapcsoltam neki ,hátha segít az elalvásban és elkezdett sírni,pedig nem látta csak hallotta :) majd átkapcsoltam a zenecsatornára és csend lett. (Lehet azért ,mert egész nap azt hallgattam terhességem alatt ? rejtély :) ) Én nem fogom engedni,hogy azt nézze, komolyan mondom a végén attól lenne valami baja. Bár a többi se nagyon jó :( én letöltöttem az össze Disney mesét 1967?-től ,meg a Grimm meséket,majd azt nézheti.
2013. jan. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!