Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 és fél hós babámat a neuroló...

5 és fél hós babámat a neurológus MRI -re küldte, mert a fényt neon lámpát bámulja, , , (többiit lent írom ) Valakinek hasonló esete volt e?

Figyelt kérdés
Van viszonyítási alapom elöző 2 gyereknél és mindent hamarabb csinált mint kellett 3 hósan elkezdett kúszni ,most üll ,hiába döntöm is el fel üll ,reagál a nevére a tapsra sokat mosolyog ...Doktor úr ráirta a papirra kérdő jellel hogy Agyi fejlődési rendeleneség ....mondván bambul a neon csővekre ,,,de hozzá teszem 3 óra várakozásra jutottunk be pont etetés ,és alvás lett volna ki volt a kicsi bukva álmos volt ,mondtam is neki doktor úr lehet hogy fáradt ,éhes azért bambul ...az igaz itthon is mikor ki sütt a nap vagy van 1 karácsonyi télaponk amit éjjelinek használunk azt is nézi 1-2 percig ....az lenne a kérdésem kedves olvasók hogy valaki hasonló tapasztalat gyerekével anno vagy most ??? lehet megnyugtatásra vágyom ....nem tudom párommal idegesek vagyunk mert maszkos altatás lesz most 29 én ,nagyon kicsi még de a doktor úr ragaszkodik hozzá mert addig van esély megtudni még a kutacsa lágy
2016. febr. 20. 07:35
 1/10 anonim ***** válasza:
35%

Miért kellett neurológushoz vinni a babát? A 3 hós kúszás valóban nem normális, akkor csak kiemelnie kellene magát...

Szerintem a doktor okkal küldi egy ilyen vizsgálatra. próbálj megnyugodni és bízni Istenben, hogy minden rendben lesz!

2016. febr. 20. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
a karja feszült,most járunk dévény tornára ,,,bizok istenbe :)
2016. febr. 20. 07:46
 3/10 anonim ***** válasza:
26%
A babának semmi baja valószínűleg (a vizsgálat attól még nem árt sosem), de a te helyesírásod nagyon fejlesztésre szorul...
2016. febr. 20. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Az enyém állandóan azt bámulja reggelente, ahogy a redőny "lyukain" látszik a fény. Megmondom őszintén eszembe se jutott még, hogy bármi gond lenne vele, szerintem ő is bámulná a neont is, itthon a világító óra a kedvenc nézegetni valója meg a redőny.

Nem mondta miért kell az MRI mit akar kizárni? Mert én még nem hallottam olyat, hogy ez baj lenne.

2016. febr. 20. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Az én fiam is leste picinek a lámpákat, neon, halogén, hagyományos izzó, mindegy volt neki!

Kutya baja, 2 éves már, és igazi kis lámpab*zi :D Imádja a lámpákat,fóleg kapcsolgatni, és a fény játékát :)


Ne aggódjatok, nem.lesz baja az MRItől, a doki biztos tudja a dolgát ;)

2016. febr. 20. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
55%

3-as, azt hiszed, hogy Te felette állsz a kérdezőnek és jól megmondtad, holott neked kéne fejlesztés... bár félő, hogy ezt nem lehet fejleszteni már. Az intelligencia adott.

Ilyen helyzetben ezt írni, az eszem megáll.


Kérdező, szerintem is nyugodj meg, nagyon sokszor csak túlkapás a dokiktól, de a biztosra mennek. Nem hiszem, hogy bármi gond lenne.

2016. febr. 20. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Az én gyerekem is bámulja, nincs ezzel semmi gond.


Nem is a lámpabambulás miatt küldte, hanem a mozgásfejlődése furcsa. De amiatt se aggódj, az egyik baba ilyen, a másik olyan. Az enyém 5 hósan kezdett kúszni, most 10 hónapos és egyedül jár. Egy vizsgálat nem árt, legalább kiderül, hogy minden okés.

2016. febr. 20. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
És tudod fokozni... emberségből jeles! Legyél büszke a helyesírásodra, ennyi jutott sajnos.
2016. febr. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Arra nem gondolsz hogy szegény olyan ideges hogy nem tud koncentrálni!!

Szerintem is nyugodj meg gondol arra,hogy lesz egy Mri is ami alátámasztja,hogy semmi baja 😊 Kitartást kívánok

2016. febr. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a kedves szavakat valóban idegesen írtam
2016. febr. 20. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!