Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért bámulja a férjem inkább...

Miért bámulja a férjem inkább a tv-t, ahelyett, hogy a fiával csinálna valami programot?

Figyelt kérdés
Semmit nem csinál vele. Ha már játszani nem akar (8 év alatt összesen kb 2 órát ült le vele játszani), akkor mennének biciklizni, szaladgálni, focizni. Szerintem szégyen, hogy a fiús dolgokat is az anyjáal kell csinálnia. A gyerek meg könyörög, hogy az apja játsszon vele. Szerintem szánalmas a hozzáállása. És mindig piszkálja a gyereket, hogy hozzám ragaszkodik annyira.
2017. szept. 23. 15:07
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg beszéltél vele már erről?
2017. szept. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
77%
Nem mindenki való apa szerepre (munkakörre). Ez is egyfajta munka. A párválasztásnál kellene ezt kideríteni előre és ezek alapján eldönteni, hogy érdemes-e vele családot alapítani.
2017. szept. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Persze. Kezdetben az volt a válasz, hogy majd ha nagyobb lesz és értelmesebb. Mióta nagy és értelmes, azóta az, hogy nincs időm/ nem tudok játszani. De a legjobb és leggyakoribb válasza, hogy nincs kedvem. Nem is izgatja magát.
2017. szept. 23. 15:14
 4/20 A kérdező kommentje:
Mindenki gyerekével tök jól elvan és eljátszik. Csak a sajátjával nem.
2017. szept. 23. 15:15
 5/20 anonim ***** válasza:
31%

"Remekül" megválasztottad a társad ès a gyermeked apját...

Mi ez a szr szöveg, hogy majd ha nagyobb lesz ès èrtelmesebb?? Már kicsinek is leszrta?? Akkor kellett volna a tökère lèpni, hogy a gyerek nem csak a tièd ès nem csak a sajàt szórakoztatásodra vállaltàtok! Ő is akart gyereket??

2017. szept. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Igazából bevallotta, hogy nekem akart örömet szerezni a gyerekkel. Mondtam, ez egy nagy hiba volt. Ezt nem szabadott volna. De ezt 7 év után vallotta be.
2017. szept. 23. 15:23
 7/20 anonim ***** válasza:
53%
Akkor mi a kèrdès?Vagy megszoksz,vagy megszöksz.
2017. szept. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
21%

Na, ès örülsz???

Rágtad a fülèt, gondolom, aztán teherbe vágott inkább csak fogd már be!

2017. szept. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Utolsó, te mekkora tuskó vagy!
2017. szept. 23. 15:49
 10/20 A kérdező kommentje:
Ő is
2017. szept. 23. 16:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!