Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Eltudnatok küldeni az 1 éves...

Eltudnatok küldeni az 1 éves szülinapjára készített tortát a babátoknak ? ha jól sikerült és evett is belőle a baba?

Figyelt kérdés
2022. jan. 7. 02:29
 1/9 A kérdező kommentje:

A receptre gondolok.

Az se baj ha kevésbé volt édes csak.

Vagy ha csak muffint csináltatok.. minden érdekel..

2022. jan. 7. 02:30
 2/9 anonim ***** válasza:
95%

Teljesen normális tortákat csináltam nekik, mindent bevezettem addigra. A nagynak meggyes gesztenyetorta volt, a középsőnek csoki-vanília, a kicsinek epres fehércsokis. Normális piskótát sütöttem 6 tojásból, a krém pedig nálam a legtöbbször mascarpone+tejszínhab ízesítve.


Ettek belőle, ízlett nekik. 😊

2022. jan. 7. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%
Én rendeltem csokis volt,a másodikra is rendeltem,az meg kinder maxi king ízű volt.Viszont szoktam sütni oreo tortát.Az isteni fini és nem túl édes.
2022. jan. 7. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%
Piskóta alapot sütöttem. Arra baracklekvár került, barack, meg egy kis tejszínhab.
2022. jan. 7. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk rendes feketeerdő torta volt.
2022. jan. 7. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
64%

Hú, már nincs meg a receptem, de:

Kakaós-banános piskóta (cukormentes) és szintén kakaós-banános mascarponekrémes (cukormentes szintén) töltelékkel készítettem csokitortát. A töltelék receptjét csak azért tudom, mert halál egyszerű :D Egy doboz mascarpone, 2 banán, fahéj ízlés szerint, 1 kanál cukrozatlan kakaóport elkeverni egy doboz felvert tejszínnel. Tádá. A piskóta meg a banánkenyér mintájára készült, csak nem formában, hanem ilyen gáztepsi jellegű nagy széles cumóban, hogy piskótaszerű legyen.

A felnőtteknek is bejött, tényleg nem hiányzott a cukor. A lányom imádta, tolta befelé két kézzel :D Főleg a málnát a tetejéről xD

2022. jan. 7. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nagyon nagyon szépen köszönöm főleg aki részletesen leírta itt!!! Mint a 2es 4es 6os

Nagyon szép napot nektek!

2022. jan. 7. 09:57
 8/9 A kérdező kommentje:
És mindenkinek
2022. jan. 7. 09:57
 9/9 anonim ***** válasza:
83%
Én sima lekváros tekercset csináltam.Egyik baracklekváros másik vegyes pirosgyümölcs lekváros volt.Ízlett neki.:)
2022. jan. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!