Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1éves szülinapjára milyen...

1éves szülinapjára milyen tortát ajánlotok, milyet ehet a baba? Nutellást vagy gesztenyepuréset ehet? Ti milyet csináltatok a piciteknek?

Figyelt kérdés

Szeretném ha tudna enni belőle.

Nem tej érzékeny


2021. dec. 29. 23:04
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Én gyümölcs tortát csináltam.
2021. dec. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk sima csoki torta volt
2021. dec. 29. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk rendes torta volt, vanília krémes, erdei gyümölcsös, felnőtt, gyerek örömmel ette.

Ha a fentiek közül kellene válasszak, én gesztenyéset választanék de csak mert nagyon szeretem.

2021. dec. 29. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
76%

Én babacsinta tortát csináltam, 4-5 db babacsintából, közéjük gyümölcsös, mazsolás túrókrémet tettem. Tetejét a túrókrémmel és gyümölcs darabokkal díszítettem. Akkor még nem kapott a kislányom tejet, tojásfehérjét és kakaót (ill. mogyorót, a Nutellában van) sem.

De volt olyan finom, mint a nagypapa cukrászdás tortája (egy napon születtek) 😊

2021. dec. 29. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Mi az a baba csinta??? Sohasem hallottam.
2021. dec. 30. 00:16
 6/23 anonim ***** válasza:
76%

Kerdezo, az palacsinta banánból.

Bármilyen tortat, egy evesen mar mindent ehetnek. En piskótat suttotem, bele csoki pudingot, tetejére cukormáz. Kb. 2 mikro falatot evett belőle.

2021. dec. 30. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
79%

Miért van hatos lepontozva? Teljesen igaza van, egy évesen egy gyerek gyakorlatilag bármit ehet.


Az enyém utálja a gyümölcsöket, meg úgy általában minden édes dolgot, így sima mascarponés fehércsokis számtortát kapott, úgysem igazán akart belőle enni, de ehetett is volna.

2021. dec. 30. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
75%

Mogyorósat,diósat ne..


Inkább akkor agesztenyéset.


Nálunk túrótorta volt gyümölcsösen, és csokitorta..

2021. dec. 30. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
84%

Akár mogyorósat és diósat is lehet. Már régi hit, hogy azzal annyit kellene várni.


De egyébként anyai kompetencia. Én egy alkalomból nem csináltam problémát. Sima nekünk tetsző tortát rendeltem, de már nem tudom, hogy milyen ízben, de dió is volt benne. Egyébként másfél éves kora körül kezdett édességet kapni ezután is.


Lehet lepontozni.

2021. dec. 30. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Olyat, amiben minden be van vezetve.

Nem poén a szülinapon szenvedni allergiás tünetektől.


Egyik gyereknél mindenmentes, babakekszes gesztenyés házi "torta" volt, mert nagyon lassan haladt a ht.


A másiknál cukrászdai gesztenyetorta mandulás diós mogyorós kéreggel, mert ő valóban mindenevő volt addigra.

2021. dec. 30. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!