Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem ide illő kérdés de nem...

Nem ide illő kérdés de nem tudom hova illene. Nem sokára a keresztfiúnknak lesz az 1 éves szülinapja . Fogalmunk sincs mit vegyünk neki ami persze horror árba se kerül. Megkérek szépen mindenkit adna nekem tanácsot?

Figyelt kérdés

2019. jún. 5. 11:36
 1/7 anonim ***** válasza:
56%
Bármilyen FisherPrice zenélő-tanuló játéknak örült ilyen idősen a kisfiam.
2019. jún. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
Miért nem a szülőket kérdezed meg?
2019. jún. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%

1 éves és fiú: labda és kisautó egészen biztosan nyerő és sohasem elég belőle. Ha amúgy kb mindene megvan, akkor ez a jelképes ajándék mellé (aminek nyilván örül, és játszani is fog vele) vennék egy mesekönyvet vagy mondókás könyvet, és az még egészen biztosan hosszú évekig használatban lesz.


Ha meg valamilyen játéka nincs, akkor nyilván azt. Formabedobó, csészepiramis, gyűrűpiramis, bármi, ami zenél és/vagy villog stb.

2019. jún. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nálunk pont az ilyen zenélős, drága játékok kerültek a sarokba.

Amit nem tud megunni, az az autó. Kicsi, nagy, szirénázós, teljesen mindegy. Persze neki is van örök kedvenc, a pepcoban kisírt egy szirénázós rendőr autót. Az már egy éves kora óta megvan, lassan másfél éve nyúzza, és ugyanúgy imádja. Valami 2200 ft körül van.

Másik örök darab a nagy méretű építőkocka.

Tekintettel a nyárra vehettek neki beülős úszógumit. A legtöbb gyerek szereti, főleg ha állatos vagy jármű formájú.

Ha még nem indult el, akkor is lassan itt az ideje: nagy öröm nekik minden tolható vagy húzható játék. Csattogós lepke, játék talicska, gurulós állat, stb.

A baráti körben minden totyogós odavan még a felfújhatós ugráló szamárért. Én is jobban szeretem, mint a kismotort vagy a hintalovat, mert erről legfeljebb oldalra borul, de nem üti meg magát rajta. Bentre tökéletes. Kínaiban vettük, de tegnap a tescoban is láttam ugyanannyiért. Ez olyan 4000 ft körül van.

Ha ez az összeg belefér a keretbe, akkor a szülők örömére egy strandsátor is jó ötlet. Ha még nincs. Pici gyerek mellett évekig hasznát veszik.

2019. jún. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen a strandsátor jol hangzik.
2019. jún. 5. 15:05
 6/7 anonim ***** válasza:
Gyerekem kedvence egy pohartorony volt ennyi idosen, 8 honaposan kapta, 3 evesen meg mindig jatszik vele, 1 evesen gorgette maga elott, aztan homokoztt vele, most epp locsol, es persze egy idoben epitett is belole. 1-2000 ft-bol megvan.
2019. jún. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egy helyesírási szótárat, hogy legalább ő tudjon helyesen írni, ha már te nem tudsz. Ugyanis nem "keresztfiúnk", hanem "keresztfiunk".
2019. júl. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!