Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fogzás okozza a 38,4 lázat?

Fogzás okozza a 38,4 lázat?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 8 hónapos a kisfiam a tegnap volt egy kis hőemelkedése, de más semmi, eszik,iszik rendesen. Az éjjel viszont 38,4 ig(levonva)ugrott fel a hőmérséklete.Semmi betegségre utaló tünete nincs. Ma reggel hivtam a doktornőt délután kell vigyem...

Most reggel is 37,9 volt. Van 2 foga, de folyamatosan mindent rág és ahogy láttam jön a két felső foga...



2022. jan. 7. 09:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ekkora lázat nem okoz csupán fogzás. Főleg nem úgy hogy másnap reggel is kezd visszaugrani a láz.

Valami bújkál a piciben.

2022. jan. 7. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Malacka1212 ***** válasza:
66%
Nekünk mindig 39 - 40 fokos a láza ha jön a foga. A doktornő is azt mondja mivel sosem talál nála semmi betegséget hogy valószínűleg a foga. Szóval az én kislányom nem ismeri a nagykönyvet
2022. jan. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
64%
Az egyik ismeros anyuka kisfianal minden fogat 3 napos LAZ eloz meg es persze a nyuglodes. Amint kibujik a foga, elmulik a 38 fokos laza. Elvileg a dokik szerint ilyen nem lehetne, de latod, megis van, mert sosem beteg, s a laz utan ujabb fog tor elo ..ezt az anyukatol tudom...
2022. jan. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Az én kisfiam is 8 hónapos, két foga bújik, ugyancsak 38 fokos láza volt, semmi egyéb tünet nem jelentkezett. Elvittem a családorvoshoz, aki elmondta, hogy a fogzás önmagában nem okoz lázat, csak gyengül ilyenkor a baba immunrendszere és könnyebben összeszednek betegségeket. Már akkor mondta a doki, hogy a 3 napos láz nevű betegségre gyanakodik. Így is lett, 3 napig lázas volt a kisfiam, majd a 4. napon megjelentek a piros pöttyök. Teljesen ártalmatlan, orvosi kezelésre sem volt szükség :) Reméljük, hogy nektek is csak valami hasonlóról van szó! Jobbulást!
2022. jan. 8. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek :) voltunk orvosnál, piros volt a torka :(
2022. jan. 11. 06:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!